İ7 3770K ve GTX 1060 ile Sistem Yükseltme

Berkay İçöz

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an AsRock Z77 Extreme 4 anakartın üzerine kurulu i3 3220 ve R9 270X tabanlı sistemim var. Aslında sistem toplayacaktım ama anakartımın iyi ve güçlü bir anakart olduğunu bildiğimden sıfırdan sistem toplamak istemiyorum.

Demem o ki; 1155 soket olan anakartıma yine 1155 soket olan i7 3770K işlemci ve MSI GTX 1060 takıp güncel ve çok daha güçlü bir hale getirmek istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum çünkü hemen almayı düşünüyorum. Bu arada Vatan'a baktım stokta yok. Önerebileceğiniz bir firma ya da getirtebileceğimiz bir yer varsa söylerseniz sevinirim. Bir de ikinci eli alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
i7 3770K'nın sıfırı bulunmaz. İkinci el bulmalısın. Onun dışında mantıklı yükseltme.

i7 3770K'nın sıfırı bulunmaz. İkinci el bulmalısın. Onun dışında mantıklı yükseltme.

Peki ikinci el işlemci hakkında görüşleriniz nedir? Aslında benim yararıma olur daha ucuza gelir ama "ikinci el" ibaresi işin içine girince işkilleniyorum biraz. Sorun olabilir mi, yada alırken nelere dikkat etmeliyim?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı