İ7 4710HQ ve GTX 850M MSI Laptop'a 3600 TL verilir mi?

2 Model kıyaslandığında hangisini tercih ederdiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    6

CyberTurk

Hectopat
Daha fazla  
Aşağıda belirttiğim 2 model kıyaslandığında hangisi daha ağır basıyor. Monster'ın özellikleri cazipken, Msi ise kalite ve dizaynı ile kendini öne çıkarıyor. Fiyatları ise ikiside 3599 TL. İçimdeki ses tasarım ve ürün kalitesi olarak Msi'ı söylesede, parça özellikleri ile Monster beni ikileme sokuyor. 3 gün içinde alacağım fakat halen kararsızım. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

Monster modeli
EEOR5q.png

MSI Modeli
m8Xk1P.png

2 Modelden de ekran görüntüleri

MSİ:

gLPWY5.jpg

9pYdr5.jpg

MONSTER:

8E6dDk.jpg
78BN1Y.jpg
PE7ra5.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Monster tasarım olarak kötü değil. Malzeme kalitesi farkı var sadece. Bence Monster almanız daha iyi olur.

Evet monster'ın parça özelliklerinin daha üstün olduğunun farkındayım. Laptop elimde bazen çok taşıyorum. Msi'ın sadece hafifliği ve inceliği aklımı çeldi. Bir de sanki msi daha sağlammış gibi bir hissiyat verdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikleri 2'sinde aynı hemen hemen, 2 GB ile 3 GB ekran belleğinin birbirinden çok bir farkı olmaz bence aman aman. 2 GB yeterli olur, ve MSI de işletim sistemi windows oda bir artı. Oyun pc si alıyorsan windows kullanmak zorundasın. Diğerinde linux var, bir de ona para vermen lazım yoksa. MSI' yi bu sebeplerden tercih edebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı