i7 4770k Sistem Toplama

Yagiz efe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir sistem topladım. İyi performans alır mıyım-almaz mıyım diye yazarsanız memnun olurum. Ayrıca tavsiyelerinizi yazarsanız memnun olurum.

Ayrıca bir kaç sorum olacak (bu işlerden pek anlamam ve ilk defa sistem topluyorum lütfen kusuruma bakmayın)

1. Ekran kartının yanındaki o.c yazısı kendinden o.c li anlamına mı gelmekte ve daha çok performans mı verir?
  2. Anakart ve işlemci ile performans alır mıyım ?
  3. Ekran kartı markası asus mu kalsın? Yoksa daha iyi bir marka var mı (çoğu kişi bana asus u önerdi soğutması vs.)?
  4. Intel in kendi soğutucusu çok kötü diyorlar. Uygun fiyatlı önerebileceğiniz bir işlemci soğutucu var mı (ancak iyi soğutsun)?
  5. Ve son olarak :D Bu sistem ne kadarlık psu ister ve kasa önerisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminizde diğer bileşenlere daha çok bütçe ayrılmış ve ekran kartı ezmiş durumda yani uyumluluk konusunda eksi bir durum. RAM'lar bile aynı durumda İntel, 1600Mhz ile daha stabil çalışmaktadır. Bütçenizi belirtirseniz daha iyisini topluyabiliriz.

1. Evet, kendinden overlock'lu. Tabii ki daha fazla performans verecektir.
  2. Hayır alamazsınız. X99 yonga seti ve Haswell-E almanız lazım(!)
  3. ASUS'tan daha iyi bir marka varsa tabii ki onu almakta özgürsün.
  4. İşlemciye 900 TL verip buna uygun fiyatlı ama iyi soğutan bir soğutucu mu arıyorsun ?
  5. HAF 912 kasa ve 650 Watt PSU yeter.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı