i7 4790 Sistem Toplama

VigiLaNTe

Hectopat
Daha fazla  
Herkeze hayırlı akşamlar. Arkadaşlar kendimce sistem toplamaya çalıştım ve sizden tavsiye istiyorum. Uyumsuz parça gereksiz parça yanlış parça hatalarımı düzeltirseniz sevinirim.
Bütçe 3.800 TL

Not: Uyumsuz parça varsa lütfen söyleyin montaj sırasında uyumsuz bu demesinler en korktuğum şeydir :D

Vgl0Ln.png

Not: Ekran kartını eklemedim çünkü eksen bilgisayarda yoktu. Tekrar stoklara gelmesini bekliyorum. MSI Gtx980

Şimdiden Teşekkürler Technopat Üyeleri​

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha kaliteli bir PSU seç. Anakartı düşük tutabilirsin O.C elverişli değil zaten işlemci. Kasa Corsair 230T alabilirsin çok güzel bir kasa bakmanı tavsiye ederim. Bu arada sistemde uyumsuzluk yoktur. Ekran kartı GTX 970 alabilirsin.

Daha kaliteli bir PSU seç. Anakartı düşük tutabilirsin O.C elverişli değil zaten işlemci. Kasa Corsair 230T alabilirsin çok güzel bir kasa bakmanı tavsiye ederim. Bu arada sistemde uyumsuzluk yoktur. Ekran kartı GTX 970 alabilirsin.
Kardeşim bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim ama önerdiğin parçaları link olarak atabilir misin zahmet olmazsa ?

GTX 970 şu an ve önümüzdeki 4 sene boyunca hiçbir sıkıntı çıkartmayacaktır.
Bu güzel yorumun için çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı