Çözüldü i7 4790 Sistemde PUBG FPS düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Desert Vortex

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar PUBG'de çok fazla drop yiyorum sebepsiz yere. Düz yürürken bile yiyorum bazen, sistemim de kötü değil. Yüksek ayarlarda oynuyorum gölge ayarlarını falan ortaya çektim hala drop yiyorum. Çözüm nedir?

Sistemim;

AMD R9 380.
i7 4790 3.60 GHz.
8 GB RAM.
HDD.

Ayrıca sağ tarafta çıkan tuşların ne işe yaradığını gösteren şeyi nasıl kapatabilirim?

Çözüm
R6, Fortnite, CS, The Forest, GTA V bunun gibi oyunlar oynuyorum şimdilik. Eskiden oynadıklarım aklıma gelmedi tam olarak. Saydığım oyunları da orta-yüksek ayarda oynuyorum.

PUBG grafikleri yükseltince daha fazla RAM istiyor olabilir grafikleri biraz daha düşürmeyi deneyin.
RAM'in tek kanal olması ve SSD olmamasından kaynaklı SSD çok sorun değil ama RAM'in tek kanal olması performansta bir eksi.

RAM'in tek kanal olduğunu nereden biliyorsunuz? 16'ya yükseltirseniz performans farkı yaşarsınız diye düşünüyorum. SSD takviyesi de gözle görülür bir fark yaratabilir.

SSD almayı kaç ay önce düşünmüştüm o zaman fiyatlar biraz da olsa düşüktü. Şu an arttığı için almayı düşünmüyorum şu anlık. Başka şekilde çözemez miyiz bu sorunu? Diğer oyunlarda neredeyse hiç olmuyor.

R6, Fortnite, CS, The Forest, GTA V bunun gibi oyunlar oynuyorum şimdilik. Eskiden oynadıklarım aklıma gelmedi tam olarak. Saydığım oyunları da orta-yüksek ayarda oynuyorum.

PUBG grafikleri yükseltince daha fazla RAM istiyor olabilir grafikleri biraz daha düşürmeyi deneyin.

Çözüm

Geri
Yukarı