i7 4790 Stock Fan Yeterli Olur mu ?

@heavystorm01
O güç kaynağı ileriye dönük olmaz ileride upgrade etmek istendiğinde yeni güç kaynağı almak gerekir.Ayrıca o güç kaynağı 12v den 404w veriyor.404w yeterli olmayabilir.

• 4790 84W TDP değerine,
  • GTX 960 120W TDP değerine sahip.
İmzasında VS450 kullandığını belirttiği için değiştirmesine gerek olmadığını tekrar söylüyorum. Mevcut sistemine yetecektir. İlla değişeceğim diyorsa 750W 80+ bir PSU ile değiştirilmeli ki ileride yapılacak SLI konfigürasyonlarında PSU yetersiz kalmasın.

Paylaşıyorum linki ama gözükmüyor.

COOLER MASTER GX-2 80+ 750W 206 TL Vatan Bilgisayar da mevcut şu anda 12v den 720w veriyor.

CW sorunu şuanda MSI'da çok çıkıyor ve bu ilk parti satışlarından sonra yeni parti ile büyük oranda çözüldü. Ben zaten MSI kart yerine Galax HOF, Evga FTW ve Gigabyte G1 Gaming modellerini öneriyorum bu modellerde çıkma şansı çok daha az. Bu arada güç kaynağı kaliteli ama bobin sesinden dolayı çoğu kullanıcı değiştirdi.

@Because Im Batman Saçma.Gtx970 çıktı çıkalı gtx970 öneriliyor.Ayrıca bir de bellek sorunu varken.Şimdi 1080p de birşey olmuyor diyeceksiniz.Gtx970 ile 1080p de Shadow of Mordor de ara sıra fps si düşen bir arkadaşım vardı.İade etti sonra.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı