i7 4790 ve GTX 1050 Ti Sistemin Oyun Performansı

AhmetAdnan

Decapat
Daha fazla  
İşlemci: İntel Core İ7 4790 3.60 GHz
Ekran Kartı: Zotac GTX 1050 Tİ OC Edition 4 GB 128 Bit
8 GB RAM DDR3 1600 MHz
Windows 10 64 Bit
Fotoğraftaki oyunları aktif olarak oynuyorum hangi ayarlarda kaç FPS alırım acaba ?
1.png
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG'de 1080p medium ayarlarda 60 fps altına düşmez sanıyorum. GTA V 1080p medium-high sıkıntı yaşamazsın. Rainbow 6 oyununda ise 1080p ultrada rahatlıkla 70 fps'de oynatır sizi o sistem. Ancak ram bellekler neden o kadar eski anlamadım. Ufak da olsa performans azalacaktır, bilginiz olsun.

Neden değiştirsin 1600 Mhz DDR3 için ideal bir hız. i7 4790 ise i5 8400 seviyesinde performans veriyor, arkadaşın kafasını bulandırmayın. O sisteme 1080 bile takılsa 1080p'de darboğaz yapmaz.
Ben DDR3 belleklerin eskimiş olduğu DDR4 geçmesi gerektiğini düşündüğüm için öyle yazdım. Ayrıca zaten DDR3 için kötü bir hız demedim. Bir de neden öyle dövecek gibi yazdın anlamadım.
Ayrıca ben işlemciyle alakalı hiçbir şey demedim. Neden bu kadar kızdın anlamadım doğrusu.

Değiştirme imkanım yok maalesef
Anladım. Merak etmeyin ufak bir kayıp olur pek etkilemez oyun keyfinizi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı