Çözüldü i7 4790 ve GTX 650 Ti RDR2 düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Van Der Linde

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
theeroticbarber çalışanı
GT 1030 RDR2'de 720P Ultra texturede 35FPS verirken benim sistemim ayarları ne kadar düşürsemde 35FPS'yi çok zor gördü ama oyun biraz akıcı nasıl oluyor anlamadım ama bu normal değil bence sizce sorun nedir?
Sistem:
GTX 650 Ti Boost.
16 GB RAM.
i7 4790.

Kullandığım ayarlar:
1920X1080.
Texture Ultra.
Taa medium.
Resolution scale 3/4.
Geri kalan her şey en düşükte.
(Bildiğim kadarıyla GTX 650 Ti Boost GT 1030'dan güçlü)

Çözüm
GT 1030 ile o değerler pek mümkün değil. Low'a çekersen ancak.
650 Ti Boost GTX 660 ile yakın performans veriyor, onun da Benchmark videosu şurada.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Değerleriniz normal yani.

Hocam bu videodaki performansı alamıyorum sorunda burada FPS hep 30 altı GeForce Experience yüklüyken 20FPS'yi geçemiyordu onu silince 27 28'lere çıktı 30 üstü görmem gerekirdi bence.

Başka bir ekran kartı ile de test etme ihtimaliniz var mı?

Var da çok zor ilk fırsatta deneyeceğim.
Sorun çözüldü bugün açtığımda FPS 35 40'larda geziniyordu.
GT 1030 RDR2'de 720P Ultra texturede 35FPS verirken benim sistemim ayarları ne kadar düşürsemde 35FPS'yi çok zor gördü ama oyun biraz akıcı nasıl oluyor anlamadım ama bu normal değil bence sizce sorun nedir?
Sistem:
GTX 650 Ti Boost.
16 GB RAM.
i7 4790.

Kullandığım ayarlar:
1920X1080.
Texture Ultra.
Taa medium.
Resolution scale 3/4.
Geri kalan her şey en düşükte.
(Bildiğim kadarıyla GTX 650 Ti Boost GT 1030'dan güçlü)

V-Sync'in kapalı olmasına da dikkat edin.

650 Ti Boost GTX 660 ile yakın performans veriyor, onun da benchmark videosu şurada.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

MSI Afterburner ile oyun içi değerleri paylaşır mısınız? Ayrıca ayarlar en düşük olduğu zaman FPS değerleri neler?

Yapılabilecek en düşük ayarlarda 50 60FPS görüyor şu an PC'de olmadığım için değerleri atamayacağım ama değerler aklımda işlemci kullanımı %30 40 ekran kartı kullanımı %99 ekran kartı sıcaklığı 50 60 derecelerde işlemcide 60 70 derecelerde.

650 Ti Boost GTX 660 ile yakın performans veriyor, onun da Benchmark videosu şurada.

Hocam bu videodaki performansı alamıyorum sorunda burada FPS hep 30 altı GeForce Experience yüklüyken 20FPS'yi geçemiyordu onu silince 27 28'lere çıktı 30 üstü görmem gerekirdi bence.

Başka bir ekran kartı ile de test etme ihtimaliniz var mı?

Var da çok zor ilk fırsatta deneyeceğim.
Sorun çözüldü bugün açtığımda FPS 35 40'larda geziniyordu.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı