i7 4790 ve GTX 970 Tabanlı Sistem Toplama

Taha inan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 1-2 aydır Technopat gibi sitelerden ve sağ olsun Recep ile Ali abiden bir şeyler öğrenmeye çalıştım.
Genellikle CS:GO oynuyorum ve bu oyunda Global Elite rütbesinde oynuyorum (ciddi bir şekilde turnuvalara gidiyorum), bilgisayarı temiz kullandığımı düşünüyorum hala evde 2GB RAM'li bir bilgisayarla kör kütük işlerimi görüyorum. Doların çıkmasıyla kendime has tercihlerim var yorum ve önerilerinizi bırakırsanız sevinirim.
NOT: CS:GO'nun bu sistemi yormayacağını düşünerek OC edilmeyen model bir işlemci aldım bu konuda da yorumlarınızı bekliyorum.
NOT 2 : Bundan çok çok daha düşük sistemlerin CS:GO'yu iyi bir randımanla çalıştıracağını biliyorum fakat dediğim gibi uzun süreler kullanmak istiyorum.

teck.png

Ekran kartını alırken arkasında metal plaka olanı alman daha iyi olur.Asus'da bu var ,MSI'ın 100ME sürümünde var.Metal plaka zamanla eğilmeyi engelliyor.

144 Hz bir monitör alabilirsin daha iyi değil çok daha akıcı gözükecektir. Zaten alacağın sistem de en yüksek ayarlarda 200+ FPS alman gerek

Anakart'ı H97 Gaming 3 al. Windows'a 470 TL vermekte aşırı pahalı. V300 serisi yanlış bilmiyorsam sorunlu bir seri. HyperX veya 850 Evo/Pro serisi bir SSD daha iyi gider. Hayırlı olsun.

Windows'a gereksiz yere para verme. 50 TL civarına Windows anahtarı satan arkadaşımız var. Ona mail atabilirsin. [email protected]
Şunu söylemeliyim. Ben turnuvalara gitseydim Asus'un konsol PC dediği bilgisayarları var. Onlardan 1 tane alırdım. Çünkü taşıması rahat olurdu. Fakat tabi ki toplama performansını vermez.
Bence önceliğinin 1 ms 144 Hertz monitör olması gerekiyor.
upload_2015-9-5_20-21-2.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı