i7 4790K & GTX 1070 & Shadow Of War

Öncelikle oyunu satın almadım bunu baştan belirteyim. Mordor'a göre grafiklerini beğenmedim şahsen. Hatta Youtube'de bir video vardı bu konu hakkında. Mordorun grafikleri daha iyi bana göre.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ancak Shadow Of War oynayış olarak kendini aşmış diyebilirim. Bir çok özellik getirilmiş. Bunlardan en sevdiğim ise ekipmanları değiştirebilmemiz. Mordor'da öldürdüğümüz kaptanlardan düşenler Rune oluyordu yanlış hatırlamıyorsam. Shadow Of War'da ise direk ekipman düşüyor. Neyse fazla uzatmaya gerek yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu HD Textures olmadan oynuyorum. O yüzden texture ayarı ultra değil, zaten high en son ayar olarak ele alınmış. Diğer tüm ayarlar ultradır.

Monitörüm 60Hz olduğu için ben V-Sync ile kullanıyorum, 60FPS stabil çok akıcı bir oyun deneyimi sunuyor.

Sorularınız olursa cevaplayabilirim.

Bence değer.Piyasada ki açık dünya diye sattıkları oyunların içi çoğunlukla boş oluyor ama bu oyunda yapılacak çok şey var ve eğlenceli.12 saat oyun süresinin sonunda oyunu bitirdim ve doymuş olarak kalktım eğer doymayıp biraz daha oynarsan kusabilirsin.Oyun bir süreden sonra kendini tekrar ediyor.Yan görevleri ne kadar güzel olsa da Witcher kalitesinde değil.Sonuç olarak başlarda çok eğleneceğin keyifli vakit geçirebileceğin bir oyun ta ki 30-40 saat oynayana kadar.

Online oynayacaksan elbette değer. Sadece bir bölgede ordu toplamam 4 5 saat sürdü.

Bu oyun bir süre sonra sıkıyor. Online aynı şeyleri yapıyorsun. Mordor daha iyiydi. Mordor daki gizliliğin verdiği zevk başka. Bunda hem tüm yetenekleri kullanamıyorsun. 60 lvl ama bana geliyor 65 lvl orc sonra bunu düşürmen lazım. Hadi düşürüyorsun ne yapıyor sana direniyor. İdaresini kıramıyorsun hadi baştan komutan bulman lazım. Hem necromancer setim var ama ölen komutanları orduma ekleyemiyorum. Oda ayrı bir tuhaflık.

Senaryoyu bitirdikten sonra yapacak bir şey kalmıyor.

Hocam teknik bir soru olmayacak ama sizce fiyatina deger bir oyun mu Shadow of War?

Oyunu oynadım bitirdim ama bittikten sonra birdaha baştan oynarım demiyorsum. Çünkü açık dünya olmasına rağmen yine içi boş olmuş, Witcher 3 veya Skyrim oynarken her taşın altında bir görev bir hikaye barındırırdı ama Shadow oyunları tek düze oynanışa sahip. Bence Shadow of Mordor gibi ucuzlayınca alınmalı.

Bu orclar çok şerefsiz yahu, biri ihanet ediyor ardı arkası kesilmiyor. 5 tane birden ihanet nedir. :) Katılıyorum, şuan çok pahalı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı