i7 4790K işlemci soğutucu önerisi

Tunahan23

Kilopat
Yer
İstanbul
MSI Z97 GAMING 3 Anakart ve Zalman Z11 PLUS Mid Tower kasa kullanıyorum. Uyumlu olabilecek ve hafif O.C kaldırabilecek işlemci soğutucu önerilerinizi bekliyorum. Malum stok soğutucuyla fazla ısınıyor bu tür işlemciler. Kullanım amacım oyun olacaktır ekran kartım RTX 2060'dır. Ayırca ikinci elde satın alabilirim. Bütçem 150 TL civarı, teşekkürler. Dipnot: Lütfen kendi ilanlarınızı paylaşmayınız.

Son düzenleme:
MSI Z97 GAMING 3 Anakart ve Zalman Z11 PLUS Mid Tower kasa kullanıyorum. Uyumlu olabilecek ve hafif O.C kaldırabilecek işlemci soğutucu önerilerinizi bekliyorum. Malum stok soğutucuyla fazla ısınıyor bu tür işlemciler. Kullanım amacım oyun olacaktır ekran kartım RTX 2060'dır. Ayırca ikinci elde satın alabilirim. Bütçem 150 TL civarı, teşekkürler.
Eski bilgisayarımdan çıkma elimde cooler master hyper 212 evo var. İ5 4690K ile kullanıyordum. AM4 sokete geçtiğim için boşa çıktı. 200 TL satabilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı