i7 4790K sistemde güç tuşuna basılınca görüntü gelmiyor

punisher023r

Centipat
Daha fazla  
Yardimci olursaniz sevinirim birazdan videosunu atacagim.
Bilgisayarin guc tusuna bastigimda ekrana goruntu gelmiyor. Sistem; NVIDIA quatro K620, MSI H81m E33, Hi-Level 2x8GB 1600MHz, Intel i7 4790K, Corsair hx750.

şöyleki ilk açılışta yanyor sinyal atıyor gibi oluyor hafiften sonra yanmıyor daha
aynı şekilde bir tanede arka tarıfında ışıgı bulunan bir usb taktım oda ılk acılısta ısıgı yanıyor ethernet gıbı sonra sonuyor yanısı ve sonusu cok hızlı oluyor.

Elinizde veya temin edebileceğiniz yer var mı?

bılgısayar 3 gun once sorunsuz calısıyordu. daha önceki guc kaynagım zalman 600 du ses yaptıgı ıcın daha oncekı kartın asus h81 plus 5x protectıon 2 ıncı ram slotuna arza verdırdıgı ıcın yenı güc kaynagı aldım corsaır hx 750 ve anakart aldım msı h81m e33 sorunssuz bır kac hafta calıstı dayz oynadıgım aksam kapamıstım pc yı sabah actıgımda boyle bır sorunla karsılastım

Elinizde veya temin edebileceğiniz yer var mı?
dıger ana kartta var
bılgısayar 3 gun once sorunsuz calısıyordu. daha önceki guc kaynagım zalman 600 du ses yaptıgı ıcın daha oncekı kartın asus h81 plus 5x protectıon 2 ıncı ram slotuna arza verdırdıgı ıcın yenı güc kaynagı aldım corsaır hx 750 ve anakart aldım msı h81m e33 sorunssuz bır kac hafta calıstı dayz oynadıgım aksam kapamıstım pc yı sabah actıgımda boyle bır sorunla karsılastım

dıger ana kartta var
speaker dıye gecıyor bu degıl mı

şu kıtapcıkta JFP2 1 e 3 dısıne gelecek sekılde takılmasını gosterıyor swıtcten cıkartıp manuel olarak yazıya dogru + - olarka takıyorum sımdı

bu şekilde taktım kıtapcıkt oyle dıyordu fakat buzzer demıyor
bu arada belırtmekte fayda buluyorum 2 anakartanda onboard uzerınde gountu alamıyordum.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-09-25 at 9.47.07 AM.jpeg
    WhatsApp Image 2021-09-25 at 9.47.07 AM.jpeg
    148,2 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:

Geri
Yukarı