i7 640 Oyun Performansı

froifox

Hectopat
Daha fazla  
Bende i7 l 640 var. Oyunlarda bazen sistemim yetmesine rağmen kasıyor. İşlemciden midir acaba ?
Oyunu highta oynayabilecekken lowda bile kasıyor. Bu işlemciyle başım belada!

Son düzenleyen: Moderatör:
"Sistemim yetmesine rağmen kasıyor" içi boş bir cümle. Ekran kartı nedir ve hangi oyunda sorun yaşıyorsun ?
8 gb ram 4x2 1333mhz ekrankartı r7240 bu işlemcim böyle bişey yapıyor olabilirmi yada darboğaz ?
hemen hemen her oyunda bu sorun var arkadaşlarımı işlemci harici herşeyi aynı 200 fps oynuyoken ben 75 120 fps alıyorum sadece işlemcimiz değişik herşey aynı neden acaba ?

Oyunlarda dusuk perofrmans almanin sebebi islemci değil ekran kartin. Oyunu oynayamamanin sebebi ekran kartinin cok kotu olmasi. Oyun performansini islemcin degil ekran kartin belirler ve senin ekran kartin cok kotu.

Oyunlarda dusuk perofrmans almanin sebebi islemci değil ekran kartin. Oyunu oynayamamanin sebebi ekran kartinin cok kotu olmasi. Oyun performansini islemcin degil ekran kartin belirler ve senin ekran kartin cok kotu.
alakası yok internetde çöğu oyunda bayi iyi fps aldığı soyleniyo videosu var benim oyunda anormel bi kasma var

alakası yok internetde çöğu oyunda bayi iyi fps aldığı soyleniyo videosu var benim oyunda anormel bi kasma var
Kardesim sen zaten biliyormussun bize niye sordun!
Elindeki ekran karti cok dandik ve eski daha otesi yok bunun. Oynadaigin oyun ne cok merak ettim herhalde iyi performasn derken Minecraft oyununu kastediyosun! Baska hangi guncel oyunda iyi performans verebilir ki?

Kardesim sen zaten biliyormussun bize niye sordun!
Elindeki ekran karti cok dandik ve eski daha otesi yok bunun. Oynadaigin oyun ne cok merak ettim herhalde iyi performasn derken Minecraft oyununu kastediyosun! Baska hangi guncel oyunda iyi performans verebilir ki?
Bu Ekrankartı Bunları Oyunuyom B 1 BF 4 B3 GTA5 CSGO TİTANFALL 2 SENİN PİYASADAN HABERİN YOK HERALDE !

Tüm driverlarınız ve işletim sisteminiz güncelse bile en azından yeni oyunları (bf1, titanfall 2) o ekran kartı ile low, low-medium da oynayabilirsiniz. Kaliteyi arttırısanız kasması ya da fps nün düşük olması normal. Çözünürlüğü düşürerek daha iyi performans alırım diyerekten çözünürlüğü düşürürseniz bu sefer işlemcinize yük bineceğinden ve o da eski olduğundan o da yetmiyor olabilir.

Not: Aynı ekran kartına sahibim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı