i7 6700 için ekran kartı önerisi

Bütçe
3.000-4.000
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
önce bu videoyu izle sonra konuşmanı tavsiye ederim.

Her şey o videodaki gibi olmuyor. Mining yapılan kartlar çok yorulurlar ve çoğunlukla soğuk lehime düşerler. Bu sorunun çözümü ise hem pahalı hem de kısa süreli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şey o videodaki gibi olmuyor. Mining yapılan kartlar çok yorulurlar ve çoğunlukla soğuk lehime düşerler. Bu sorunun çözümü ise hem pahalı hem de kısa süreli.

Hocam ekran kartları olsun işlemciler olsun üretilirken %100 yük altında dayanacak bir şekilde üretilir diye biliyorum ve bilgisayar parçalarında yorgun diye bir kavram ilk defa duyuyorum araba olsa tamam belli bir kilometre sonra iyice gider ama aynı şeyi PC için konuşamayız.

Hocam ekran kartları olsun işlemciler olsun üretilirken %100 yük altında dayanacak bir şekilde üretilir diye biliyorum ve bilgisayar parçalarında yorgun diye bir kavram ilk defa duyuyorum araba olsa tamam belli bir kilometre sonra iyice gider ama aynı şeyi PC için konuşamayız.

Benim kullandığım 12 yıllık PC çok rahat Windows 10 Pro kaldırırken. Başkasının 12 yıldır kullandığı PC'nin Windows 10 Home kaldırmamasını nasıl açıklayabilirsin? Tıpatıp aynı bileşenler üstelik... Çok kez mining yapılmış kart ile yapılmamış kartı karşılaştırma imkanım oldu. Mining zarar vermez diye bir şey yok. Boşuna millet VRAM arızası yemiyor.

Şöyle bir durum var, 2 tip kazımcı var. Biri kartlarına sürekli bakar kontrol eder bakımlarını aksatmaz. Diğeri de neredeyse bozulana kadar kullanır. Kartı alacağın zaman açıp bakacaksın içini pad ne halde macun ne halde, şişen patlayan kondansatör vb. şeyler var mı diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı