i7-6700 ve R7 240 darboğaz yapar mı?

• Konuyu başlatan m47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 443
Hocam çıkarmaz fakat, R7 240'ın şu anki piyasasına bakılınca alınmayacak Para'da olduğu belli oluyor, eğer fiyatı 500 600TL ise onu almak yerine 1030 tercih ederim. Şimdi herkes çöp diyor, kendilerinde sanarsın RTX. Kötü değil idare edecek seviyede bir kart milletin beklentisi herhalde Cyberpunk oynatması.

Üzgün atmışlar sadece gülüyorum, R7 240 gibi kart asıl parasına göre alınabilecek kart, eğer 500 600TL civarıysa alınmaz, fakat durum böyleyken alınabilir idare edecek bir kart, adamın zaten böyle bir kart alıp oynayacağı oyunlar cs:go falan olacaktır.

Son düzenleme:
Üzgün atmışlar sadece gülüyorum, R7 240 gibi kart asıl parasına göre alınabilecek kart, eğer 500 600TL civarıysa alınmaz, fakat durum böyleyken alınabilir idare edecek bir kart, adamın zaten böyle bir kart alıp oynayacağı oyunlar CS:GO falan olacaktır.

Ekran kartsız zaten 150-160 FPS alıyorum şu an da da oynuyorum rahat bir şekilde Valorant da ekran kartsız Max 230 FPS'min 115 gördüğüm oluyor ama ani droplar girdiği için oynanmaz oluyor kaç kere dedim hala da diyorum para vermicem ödünç alıyorum stoklar gelene kadar rahat oynatsın yeter benim için diyorum gelmişsiniz hala üzgün atanlara gülüyorum asıl ben size gülüyorum.

Ekran kartsız zaten 150-160 FPS alıyorum şu an da da oynuyorum rahat bir şekilde Valorant da ekran kartsız Max 230 FPS'min 115 gördüğüm oluyor ama ani droplar girdiği için oynanmaz oluyor kaç kere dedim hala da diyorum para vermicem ödünç alıyorum stoklar gelene kadar rahat oynatsın yeter benim için diyorum gelmişsiniz hala üzgün atanlara gülüyorum asıl ben size gülüyorum.
Ben adam gibi söylüyorum, sıfır alacaksanız idare eder.

Geri
Yukarı