İ7-6700K 4.9GHz Stabil Overclock

3200 mhz de kullanıyorum. Buyur kardeşim başka stabilize olduğuna dair test yapmama gerek kalmadı sanırım.Her programda test edip attım ayıp olmasın diye bir hafta bekletmek istemedim yapmak istedim hemen.
Eki Görüntüle 119273

Sınırları zorlamayı seviyorum :D

Bu sistem stabilse bizim yaptığımız overclock stabil değil. Prime95 ile testte bütün çekirdekler kendini kapatmış.

Bu sistem stabilse bizim yaptığımız overclock stabil değil. Prime95 ile testte bütün çekirdekler kendini kapatmış.
neye göre böyle bir yorum yaptın ? Umarım 'Worker Stopped' yazısından yola çıkıp böyle bir yorumda bulunmamışsındır.

30 dakika içerisinde hiçbir uyarı veya hata alınmamış. Çalışma durduruldu yazısı ise elle testin durdurulmasından ötürü orada bulunuyor.
Stabil bir biçimde hız aşırtma uygulanmış. Sıcaklık değerlerini görsek ona da bir yorumda bulunurduk :)

30 dakika içerisinde hiçbir uyarı veya hata alınmamış. Çalışma durduruldu yazısı ise elle testin durdurulmasından ötürü orada bulunuyor.
Stabil bir biçimde hız aşırtma uygulanmış. Sıcaklık değerlerini görsek ona da bir yorumda bulunurduk :)
Diğer testte sıcaklık değerleri gözüküyor oradan bakabilirsiniz :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı