i7 6700K desteklemediği halde Windows 11 yüklenebilir mi?

Lelch

Hectopat
Windows 11 PC sistem durumu denetimi açılmış indirdikten sonra her şey uyumlu işlemci i7 6700K uyumsuz diyor, indirebilir miyim? Yine de ama uyumsuz diyor nasıl olacak?

ISO dosyası ile indirebilirsin. Ben i7-2600'lü sistemime öyle kurdum.

Bundan yardım almanı tavsiye ederim.

ISO dosyası ile indirebilirsin. Ben i7-2600'lü sistemime öyle kurdum.

Bundan yardım almanı tavsiye ederim.

iso'suz indiremez miyim? Sonuçta kötü işlemci değil.

Skylake ailesinde TPM 2.0 desteği var. BIOS altından Intel TPM'i aktifleştirmen yeterli. Ardından normal ISO kullanarak kurulum yapabilirsin. İşlemci kontrolünde ise çıkış tarihinden önce desteği eklerler diye düşünüyorum. Zira Kaby Lake ailesinden bazı işlemcilere geldi. Skylake ve Kaby Lake ailesi ise birebir aynı aile.

İşlemcinin şu an resmi desteği yok beta bittiğindede olmaz ise yüklesen bile güncelleme vermicekler diye biliyorum.

Merhaba, ben de senin işlemcinden kullanıyorum. ISO ile Windows 11 kurabilirsin. Beta kanalına da girebildim perşembe günleri güncellemeleri alabiliyorum. Yalnız TPM'i açmayı unutma 🙂

Merhaba, ben de senin işlemcinden kullanıyorum. ISO ile Windows 11 kurabilirsin. Beta kanalına da girebildim perşembe günleri güncellemeleri alabiliyorum. Yalnız TPM'i açmayı unutma 🙂
tpm açık iso ile kurdun biraz erken değil mi sence yoksa şuan windows 11 kurulur mu? Görünüşü baya hoş bence

Yeni konular

Geri
Yukarı