Satıldı i7 6700K & GTX 970 sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mertosko

Hectopat
Yer
İstanbul / Kartal
Daha fazla  
Meslek
Mimar
Öncelikle iyi günler diliyorum. Bilgisayar çok temiz ve iyi durumdadır. Tüm kutuları ve faturası durmaktadır. Sürücüleri ve BIOS günceldir. Kasa fanları ve anakart RGB dir. 2016 senesinde 3000 dolara toplanmıştır. Tüm bileşenler özenle seçilmiştir. Laptop a geçeceğim için üzülerek satıyorum. Sistem şu an kullanılmıyor. Paketleyip tozlanmasın diye kaldırdım. Pazarlık düşünmüyorum.
*Iletişim: [email protected]
*Fiyat: 5.200 TL.
İyi günler diliyorum.

Opera Anlık Görüntü_2020-12-02_151049_www.sahibinden.com.png

Opera Anlık Görüntü_2020-12-02_151111_www.sahibinden.com.png

sistemin tüm bileşenleri;

• Intel i7 6700K işlemci.
  • MSI GTX970 4 GB 256Bit ekran kartı.
  • MSI Z170A GAMING PRO 3600MHz anakart.
  • G.Skill Ripjaws V 2x8=16 GB 3200MHz RAM.
  • Thermaltake water3.0 işlemci sıvı soğutma.
  • Samsung 960 Evo 250GB NVMe M.2 SSD.
  • Samsung 850 Evo 120 GB SSD.
  • WD Blue 1TB 7200RPM HDD.
  • Cooler Master G700W 80+ PSU.
  • Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB kasa.

Son düzenleme:
Güzel sistem hayırlı satışlar dilerim, 6000 bir tık fazla olmuş ancak bi' 5 eder diye düşünüyorum. Elbette yine sizin bileceğiniz iş.
Arkadaşım iş yeri için bir sistem bakıyordu, fiyatta bir şeyler düşünürseniz, son fiyatınızı vs söylerseniz ileteyim kendisine.

Güzel sistem hayırlı satışlar dilerim, 6000 bir tık fazla olmuş ancak bi' 5 eder diye düşünüyorum. Elbette yine sizin bileceğiniz iş.
Arkadaşım iş yeri için bir sistem bakıyordu, fiyatta bir şeyler düşünürseniz, son fiyatınızı vs söylerseniz ileteyim kendisine.
Sanırım 5.200 ideal olacaktır.

Son düzenleme:
Sistem güzel, fiyat güzel. Alan ile satana şimdiden hayırlı olsun. Ekran kartı fiyatları oturduğunda yeni ekran kartı alınabilir eğer amaç oyunsa. Hayırlı satışlar.

Öncelikle iyi günler diliyorum. Bilgisayar çok temiz ve iyi durumdadır. Tüm kutuları ve faturası durmaktadır. Sürücüleri ve BIOS günceldir. Kasa fanları ve anakart RGB dir. İstediğiniz renk kombinini yapabilirsiniz. 2016 senesinde 3000 dolara toplanmıştır. Tüm bileşenler özenle seçilmiştir. Laptop a geçeceğim için üzülerek satıyorum. Sistem şu an kullanılmıyor. Paketleyip tozlanmasın diye kaldırdım. Pazarlık düşünmüyorum.
*Iletişim: [email protected]
*Fiyat: 5.200 TL.
İyi günler diliyorum.

Eki Görüntüle 760608

Eki Görüntüle 760612

sistemin tüm bileşenleri;

• Intel i7 6700K işlemci.
  • MSI GTX970 4 GB 256Bit ekran kartı.
  • MSI Z170A GAMING PRO 3600MHz anakart.
  • G.Skill Ripjaws V 2x8=16 GB 3200MHz RAM.
  • Thermaltake water3.0 işlemci sıvı soğutma.
  • Samsung 960 Evo 250GB NVMe M.2 SSD.
  • Samsung 850 Evo 120 GB SSD.
  • WD Blue 1TB 7200RPM HDD.
  • Cooler Master G700W 80+ PSU.
  • Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB kasa.

Aslında bu fiyata daha fazla performans verebilecek sistemler mevcut hatta kolaylıkla alınabilir ama sistemin ekran kartı hariç diğer parçalarından kalite akıyor.

Sistem güzel, fiyat güzel. Alan ile satana şimdiden hayırlı olsun. Ekran kartı fiyatları oturduğunda yeni ekran kartı alınabilir eğer amaç oyunsa. Hayırlı satışlar.
Teşekkürler. Bence de ekran kartı 2. elde satılarak güncellenirse performanslı bir sistem olacaktır.
3000 dolara mı toplandı?
evet 2016 da tabi monitör ve birkaç ekipman dahilinde..
Aslında bu fiyata daha fazla performans verebilecek sistemler mevcut hatta kolaylıkla alınabilir ama sistemin ekran kartı hariç diğer parçalarından kalite akıyor.
Kesinlikle haklısınız fakat günümüzde insanlar sadece modele odaklanıyor. Kaliteli markalı ürün almadıkları için stabilizasyon sorunları yaşıyorlar. Kağıt üzerinde daha iyi olsa da güncel ama kalitesiz sistemler meydana geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı