i7 6700K ve 1050 Ti sistem uyumlu mudur?

Neden "saçmalık" anlamadım açar mısın?
Cahilliğime ver. :)

Çünkü toplamda RAM'lere 1000TL verdim. Şuan 3000MHz RAM'leri daha ucuza bulabiliyorsunuz. + olarak Ryzen 5 1600x, 3200MHzi tam olarak kullanabiliyor mu bilemiyoruz. BIOS ve görev yöneticisinde ne kadar öyle gözükse de tam emin değilim.

Sitesinde "System Memory Specification 2667MHz" yazdığı için biraz kuşkulandım doğrusu.
374881

Hocam bir de iyi tarafından bakın, ileride sistemi yükselttiğinizde ram sıkıntınız olmayacak :)

Doğru aslında ama yine de bu işlemcinin bu kadar güçlü bir RAM'i hak ettiğini sanmıyorum ama yine de biraz doyuralım keretayı :D

Çünkü toplamda RAM'lere 1000TL verdim. Şuan 3000MHz RAM'leri daha ucuza bulabiliyorsunuz. + olarak Ryzen 5 1600x, 3200MHzi tam olarak kullanabiliyor mu bilemiyoruz. BIOS ve görev yöneticisinde ne kadar öyle gözükse de tam emin değilim.

Sitesinde "System Memory Specification 2667MHz" yazdığı için biraz kuşkulandım doğrusu.
Eki Görüntüle 374881
Açıkladığınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı