Asus ile X99 Deluxe marka anakartta 2 defa aynı sorunu yaşadım ve ücret iadesi alıp, MSI X99A Gaming 9 ACK aldım. Tek bir sorun bile yaşamadım. Geçmiş olsun.

Kod olarak tam hatırlamıyorum ama ilk anakartta RAM'leri XMP ile 3000 Mhz'e alınca sistem açılmıyordu. Servise gönderdim değişim yapıldı.
Değişim sonrasındaki anakartta ise B1 RAM slotu çalışmayınca yine servise gönderdim ve ücret iadesi alıp MSI aldım.
msi mı aliyim yani asus rampage v edition 10 hiçbir şekilde 6950x i açmıyormu bu ne saçmalıktır ya

Arkadaşlar Asus Rampage v Edition 10 anakartım sistemi boot etmemeye başladı. Asus teknik servisi güney çipseti arızalıdır raporu verdiler. Bende değiştirdim yenisini aldım. Yine aynı q code 00 sorunu oldu sistem açılmadı. Sonra tekrardan yeni anakart aldım ve bu 3 anakartın seri numaraları birbirini takip ediyor. Komple seri arızalı heralde bende birazdan Asus a bu sorunu çözmeleri için mail atıcam.

Technopat ekibinin sistemimi incelemesini ve testler yapmasını istiyorum ama ulaşamıyorum kendilerine ne yapmam gerekiyor acaba kurumsal numarayı aramayın diyorlar.
@Recep Baltaş @Ali Güngör

Sizin adınıza üzüldüm. 3 anakartta da sorun yaşamışsınız. Bence farklı markaya yönelin. Tabi karar sizin.
msi çok x99 anakartı var en iyisi hangisidir biliyorsunuz 6950x en güçlü işlemci şuanda en verimli hangi anakartı almalıyım

msi çok x99 anakartı var en iyisi hangisidir biliyorsunuz 6950x en güçlü işlemci şuanda en verimli hangi anakartı almalıyım
MSI X99A GODLIKE GAMING Carbon en iyisimidir msi ın ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı