i7-7500U İşletim Sistemi Önerisi

Ejecta

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba elimde HP'nin AY121NT model bilgisayarı var. Bilgisayarda şu an işletim sistemi Windows 7 fakat bilgisayarın çoğu özelliğini kullanamıyorum ve bilgisayar akıcı değil. Bu sistemin en stabil ve donma-kasma olmadan çalışacağı işletim sistemi hangisidir? Ayrıca ekran kartı driverını Windows 7'de kuramadım bu sorun 8.1 veya 10'da çözülür mü?

Bilgisayar özellikleri:
  • i7-7500U
  • 4 GB Ram
  • 1 TB HDD

Yer
Windows'un Masaüstüsü
Merhaba elimde HP'nin AY121NT model bilgisayarı var. Bilgisayarda şu an işletim sistemi Windows 7 fakat bilgisayarın çoğu özelliğini kullanamıyorum ve bilgisayar akıcı değil. Bu sistemin en stabil ve donma-kasma olmadan çalışacağı işletim sistemi hangisidir? Ayrıca ekran kartı driverını Windows 7'de kuramadım bu sorun 8.1 veya 10'da çözülür mü?

Bilgisayar özellikleri:
  • i7-7500U
  • 4 GB Ram
  • 1 TB HDD
SSD olsaydı,düzelebilirdi.

Kraps

Centipat

Bilgisayar özellikleri:
  • i7-7500u
  • 4 GB RAM.
  • 1 TB HDD.

HDD olduğu için Windows 8.1 öneririm 120 GB SSD alın 10 kurun.

Yukarı