i7-7500U İşletim Sistemi Önerisi

Ejecta

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba elimde HP'nin AY121NT model bilgisayarı var. Bilgisayarda şu an işletim sistemi Windows 7 fakat bilgisayarın çoğu özelliğini kullanamıyorum ve bilgisayar akıcı değil. Bu sistemin en stabil ve donma-kasma olmadan çalışacağı işletim sistemi hangisidir? Ayrıca ekran kartı driverını Windows 7'de kuramadım bu sorun 8.1 veya 10'da çözülür mü?

Bilgisayar özellikleri:
  • i7-7500U
  • 4 GB Ram
  • 1 TB HDD

Merhaba elimde HP'nin AY121NT model bilgisayarı var. Bilgisayarda şu an işletim sistemi Windows 7 fakat bilgisayarın çoğu özelliğini kullanamıyorum ve bilgisayar akıcı değil. Bu sistemin en stabil ve donma-kasma olmadan çalışacağı işletim sistemi hangisidir? Ayrıca ekran kartı driverını Windows 7'de kuramadım bu sorun 8.1 veya 10'da çözülür mü?

Bilgisayar özellikleri:
  • i7-7500U
  • 4 GB Ram
  • 1 TB HDD
SSD olsaydı,düzelebilirdi.

Bilgisayar özellikleri:
  • i7-7500u
  • 4 GB RAM.
  • 1 TB HDD.

HDD olduğu için Windows 8.1 öneririm 120 GB SSD alın 10 kurun.

Cevaplarınız için her birinize teşekkürler. Sanırım 8.1 kuracağım ancak 8.1'i sanırım işlemcim desteklemiyor bu ne gibi bir sorun yaratır?

Yeni konular

Geri
Yukarı