i7 7700 3.6 GHz GTX 1050 Ti sistem iyi mi?

AliKaan Özkan

Hectopat
Merhaba dün babam doğum günümde Intel i7 7700 3.6 GHz bir işlemci aldı bir de GTX 1050 Ti var bu sistemi kurunca güzel bir FPS alabilir miyim? Şu an sistemi kuramıyorum çünkü LGS var. Ondan dolayı PC oynayamıyorum. Sizce bu sistemle PUBG Mobile, GTA V'de kaç FPS alır ve Fortnite önceden yapılmış testlere baktım da biraz eski testler olduğundan inanamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1050 Ti yerine RX 580 takarsan çok daha iyi olur 1060 da gayet iyi gider.

Merhaba dün babam doğum günümde Intel i7 7700 3.6 GHz bir işlemci aldı bir de GTX 1050 Ti var bu sistemi kurunca güzel bir FPS alabilir miyim? Şu an sistemi kuramıyorum çünkü LGS var. Ondan dolayı PC oynayamıyorum. Sizce bu sistemle PUBG Mobile, GTA V'de kaç FPS alır ve Fortnite önceden yapılmış testlere baktım da biraz eski testler olduğundan inanamadım.

Anakart RAM PSU ssd/hdd yok mu?
Maalesef değiştiremiyorum ileride başka bir ekran kartı alabilirim değil mi işlemci değiştirmeden

Evet.

Ayarlara göre değişir ama dediğiniz oyunlarda güzel bir ayarla oynarsınız. Sadece işlemci mi aldı bu arada?

Sadece işlemci aldı bir de ekran kartım vardı anakart RAM falan alacağız (LGS'den sonra) MSI anakart almayı düşünüyorum çünkü MSI ekran kartım var 3000 MHz üstünde de RAM almayı düşünüyorum isterseniz öneri yapabilirisinz

Yeni konular

Geri
Yukarı