i7 7700 işlemcide 2070S'e geçilir mi?

Şöyle söyliyim ben size. Atıyorum ekran kartının 170 fps verdiği oyunda işlemciniz maksimum 120 fpsye kadar çıkabildiği için siz 120 fps alıcaksınız. Ama daha iyi bi işlemciniz olsaydı 170 fpsyi görebilicektiniz. Bunun gibi çeşitli darboğazlar yaşarsınız. Bu ekran kartı 1080p için güçlü durumda çünkü. Herhangi bir zararı vs olmaz.

Şöyle söyliyim ben size. Atıyorum ekran kartının 170 fps verdiği oyunda işlemciniz maksimum 120 fpsye kadar çıkabildiği için siz 120 fps alıcaksınız. Ama daha iyi bi işlemciniz olsaydı 170 fpsyi görebilicektiniz. Bunun gibi çeşitli darboğazlar yaşarsınız. Bu ekran kartı 1080p için güçlü durumda çünkü. Herhangi bir zararı vs olmaz.
1070 ti a göre fps artsın bana yeter ilerde işlemci değiştirmeyi düşünüyorum

Peki kasamda oyun oynayıp , laptop ile yayın açarken veya render vb. işlemler yaparken 16 GB RAM herhangi bir fark yaratır mı? Yoksa 8 her türlü işimi görür mü, yani harcadığım paraya değmeyecekse hiç gerek yok tabiki.

Hocam RAM zaten 4GB, 8'e veya 16'ya yükselteceğim x2 şeklinde 8'e yükseltmemi mi kast ettiniz?

1070 ti a göre fps artsın bana yeter ilerde işlemci değiştirmeyi düşünüyorum
Ciddi bir artış yaşarsınız. Tavsiye ederim. Bende 2070 super kullanmaktayım. 144 hz monitörünüzde varsa tadından yenmez.

Geri
Yukarı