i7 7700H Sistemin oyun oynayışına etkisi var mıdır?

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
CS:GO gibi FPS oyunları oynuyorum ve oyun tarzım çok hoşuma gitmiyor nasıl daha güzel oynayabilirim? Bunun dışında laptoptan oyun oynuyorum i7 7700H, GTX 1050 ve 16 GB RAM var. Laptopun küçük ekranı ve FPS dropları oynayışı çok etkiler mi? İyi oyuncu olmak için illa kasa şart mı? Bu arada CS:GO +200 saatim var.

CS:GO gibi FPS oyunları oynuyorum ve oyun tarzım çok hoşuma gitmiyor nasıl daha güzel oynayabilirim? Bunun dışında laptoptan oyun oynuyorum i7 7700H, GTX 1050 ve 16 GB RAM var. Laptopun küçük ekranı ve FPS dropları oynayışı çok etkiler mi? İyi oyuncu olmak için illa kasa şart mı? Bu arada CS:GO +200 saatim var.

Rankınız nedir bir de droplar FPS oyunları için hayati değer taşır.
Çünkü aksiyon zaten 2 saniy sürer güzel mevzilenseniz dahi o anda giren 1 saniyelik drop adamın önünüzden kaçmasına sebep oluyorsa bu işi zorlaştırır.

FPS ile oynanış arasındaki fark oldukça büyüktür. Bunu deney olarak da yapmışlardı.

Şöyle diyeyim. 60 FPS ile oynanan iyi birisi, 144 FPS oynayan aynı yetenekte bir oyuncuyu yenmesi daha zordur. Bunun deney videosunu bulursam paylaşacağım.

Rankınız nedir bir de droplar FPS oyunları için hayati değer taşır.
Çünkü aksiyon zaten 2 saniy sürer güzel mevzilenseniz dahi o anda giren 1 saniyelik drop adamın önünüzden kaçmasına sebep oluyorsa bu işi zorlaştırır.

Yüzbaşı rütbe 26.

Hocam, masaüstü CPU ve GPU'ların performansı daha yüksek. İllaki fark ediyor. Monitör avantajı da var. İsteseniz de masaüstü gibi olamaz. Masaüstü versiyon İ7700 ile 1050 sizden daha performanslı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı