i7 7700HQ GTX 1050 sistem Forza Horizon 5 açar mı?

i7 7700HQ GTX 1050 +HD Graphics 630 8 GB RAM 2400 MHz sistem Forza Horizon 5 kaldiririm en azından 1080p düşük ayarlarda 40 FPS açar mı?

Kaldırır ve 1080p medium oynatır diye düşünüyorum.
RAM'den dolayı drop atabilir bu arada.

Ne yeterli 128 mi adamlar 4 GB RAM'le GTA 5 oynuyor kasmadan 8 GB RAM günümüz için yetersiz diyosun neye göre yetersiz

Fh, RDR2 gibi oyunlar için 8 GB RAM yetersiz. GTA 5 2013 de çıkmış bir oyun artık onu örnek göstermek mantıklı değil. En az 16 lazım adamakıllı oyun zevki için.

Ne yeterli 128 mi adamlar 4 GB RAM'le GTA 5 oynuyor kasmadan 8 GB RAM günümüz için yetersiz diyosun neye göre yetersiz

Yani minimum 8 istiyor da 8 GB çok mu kötü ya

GTA 5 dediğin oyun çıkalı 7 yıl olmuş hem Rockstar optimizasyon konusunda iyi biri firma dediğin oyun ise daha çıkmamış bile 8 GB RAM ile FH4'te bile drop yiyenler varken FH5 de kesin yersin.

GTA 5 2013 oyunu olabilir ama hala güncelleme alıyor fh almiyor demiyorum ama çoğu oyundan daha fazla sistem istiyor

GTA 5 grafik güncellemesi vs almıyor artık. Sadece araç gibi yeni klüler gibi güncellemeler alıyor. Bunlar FPS'e çok etki etmez. GTA 5'i 7 yıllık PC imle oynuyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı