i7 7700HQ PUBG Lite çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
1
Yer
Sis Bombası Kullandığı için bilinmiyor.
Arkadaşlar uzun süredir PUBG Lite oynamıyordum dün gireyim dedim fakat oyun çalışmıyor, herhangi bir hata kodu da yok. Oyunu başlattığımda ya çalışıyor yazısında takılı kalıyor ya da birkaç saniye sonra tekrar başlat butonu geliyor. Çözümü nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.
NOT: Bunun ile ilgili internetten tüm çözümleri denedim fakat olmadı. Gerekli programları indirdim, tüm sürücülerimi güncelledim.
Laptop'un özellikleri
i7 700HQ
GTX1050 Ti
16 GB RAM
Şimdiden teşekkürler:)

Bende de var aynı sorun düzeltemedim.

Ne varsa denedim olmadı. Bazıları oyun dosyasından başlatarak çözmüş fakat ben aynısını yapınca bir tepki alamıyorum.
@Recep Baltaş başka kişi gelmiyor aklıma:)
Arkadaşlar bilen varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleme:
Bir sene önce indirip kurdum açılmadı eski laptopum da denedim sorunsuz açıldı bu pandemi dönemimde geçen ay bir daha baştan indirdim aynı sorun devam ediyor. Çalıştır butonuna basıyorum tepki vermiyor. Exe mexe ne varsa denedim olmuyor.

Bir sene önce indirip kurdum açılmadı eski laptopum da denedim sorunsuz açıldı bu pandemi dönemimde geçen ay bir daha baştan indirdim aynı sorun devam ediyor. Çalıştır butonuna basıyorum tepki vermiyor. Exe mexe ne varsa denedim olmuyor.

Bendede aynı şey geçerli 2 günde oyunu 3 kez yeniden indirdim yine bir şey olmadı.
Zaten birisi yardım etse şaşardım:(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı