i7 7700HQ ve GTX 1070 ile yayın yapılabilir mi?

hocam çift pc kullansan çok daha iyi olur ama bu sistemle yayın yapman da sıkıntı etmez diye düşünüyorum

Çok rahat yaparsınız hocam. Ben de imzamdaki laptopla (MSI GE73 8750H GTX 1070) zaman zaman test için açıyorum sıkıntısız bir şekilde yayın yapabiliyorum 720p60fps olarak. 3000 bitrate veriyorum. En ufak bir drop, fps düşüşü vs olmuyor. Kullandığım internet TurkNet 75 download 4 upload paketi.

Çok rahat yaparsınız hocam. Ben de imzamdaki laptopla (MSI GE73 8750H GTX 1070) zaman zaman test için açıyorum sıkıntısız bir şekilde yayın yapabiliyorum 720p60fps olarak. 3000 bitrate veriyorum. En ufak bir drop, fps düşüşü vs olmuyor. Kullandığım internet TurkNet 75 download 4 upload paketi.
Bilgi için teşekkürler herkes Türknet diyor herhangi bir sorun yaşadınız mı ttneti değiştirmek niyetindeyim

Selanlar; msi ge 73 vr 7rf sahibiyim twitch takip eden biri olarak insanlarin bu sistemle orta duzey yayin acabildiklerini youtube da paylasim yapip rander alabilldiklerini gordum. Is artik yuksek fpslerde oyunlar oynamaya geldiginde sistemi yukseltiyorlar ben dusk ayarlara alip 120 hz altinda hic bir oyun oynamadim. Ve yardim etmenizi istedigim bir konu var malum bu islemciler laptop uzerinde cok isiniyor. Undervolt yapmak icin intel extrem t. Kullanirken undervolt yapmadan once ve sonra dikkatimi ceken su oldu takip ettigim degerlede sunu goruyorum. Max core freq. -2.5 ghz bu deger eksilerde gorunuyor ve ara ara artilara geciyor undervolt oncesi ve sonrasi degisiklik olmadi yorumunuz nedir?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı