Çözüldü i7 7700K Boşta 100 derece

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mykduman

Hectopat
Merhabalar. Bilgisayarım açıldıktan cok değil 2 3 dakika sonra 100 derece oluyor. Ölçüm programlarını denedim macun değiştirmeyi denedim ama yok düşmüyor. Fan olarak sıvı soğutma kullanıyorum XIGMATEK SCYLLA 240 tam olarak. Bunun nedeni ne olabilir, ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Arkadaşlar sıkıntıyı cözdüm. Önce bir stok fan ile deneme yaptıktan sonra sıvı soğutmamın bozulduğunu anladım ve sıvı soğutma yerine bir kule soğutma olan Cooler Master T400i satın aldım. Boşta 33 oyunlarda 65-75 arası ölçüm sağlıyorum yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler.

Sizi şöyle ferahlatayım. Bu işlemci şu an 100 derece değil. Orada bir hata olduğuna son derece eminim. Voltaj kısmına bakın. Neredeyse voltaj geçmiyor. İmkansız.
Arkadaşlar sıkıntıyı cözdüm. Önce bir stok fan ile deneme yaptıktan sonra sıvı soğutmamın bozulduğunu anladım ve sıvı soğutma yerine bir kule soğutma olan Cooler Master T400i satın aldım. Boşta 33 oyunlarda 65-75 arası ölçüm sağlıyorum yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler.
O işlemciden neredeyse voltaj geçmiyor. Nasıl 100 derece olmuş benim hala aklım almıyor. Problemi çözmenize sevindim.

Geri
Yukarı