OpenCore i7-7700K sistemde sürücüleri yükleme

Bu EFI'de ethernet kartı tanınmamış geliyor çünkü. Kurmadan tanıtmalısın ya da kurduktan sonra. Kurulumu bağlantım yok diyerek bitirebilirsin. Tanıtmadığın için hata alman normal.
Nasıl tanıtacağım ile ilgili bir bölüm var mı? Biraz araştırdım tam olarak anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanman gereken kext: RTL8111.kext,
Kullanman gereken sürüm: macOS High Sierra.

Kext indirme bağlantısı:

RTL8111.kext'i, EFI/OC/Kexts klasörüne attıktan sonra ProperTree aracılığıyla Clean Snapshot veya Normal Snapshot ile config dosyana işleyebilirsin:

Bundan önce EFI'deki gereksiz ACPI, Driver veya varsa kextleri silmen iyi olacaktır.

Kullanman gereken kext: RTL8111.kext,
Kullanman gereken sürüm: macOS High Sierra.

Kext indirme bağlantısı:

RTL8111.kext'i, EFI/OC/Kexts klasörüne attıktan sonra ProperTree aracılığıyla Clean Snapshot veya Normal Snapshot ile config dosyana işleyebilirsin:

Bundan önce EFI'deki gereksiz ACPI, Driver veya varsa kextleri silmen iyi olacaktır.
Bu kext KillerTM E2500 Gigabit LAN controller ile çalışıyor muydu hocam?

@tristessehivernale @tristessehivernale yardımlarınız için teşekkürler. Realtek çalışmadı fakat AtherosE2200Ethernet-V2.2.2 kext ile çalıştı. ProperTree ile yükleyince problem yaşadım. Oturum açılmaması gibi. OpenCore ile manuel olarak kext yükledim. High Sierra ile gayet hızlı bir şekilde çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı