i7 860 RX 480 performansı

bilalkeremkara

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben bir ekran kartı almayı düşünüyorum. Rx 480 almayı düşünüyordum ama Darboğaz olur endişesi ile almadım. Bu videoalrı görünce çok şaşırdım. Sizce ne yapmalıyım?

Sistemim;

İşlemcim i7 860 GHz
RAM kısmında 1333 MHz 8 GB
PSU şu anlık 300W.
Videolar:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1050 veya RX 460 almayı düşünüyorum. Monitörüm 1080p. Power supply yeni alacağım iyi ve ucuz 150 liraya kadar öneride bulunun. 600 lira bütçem var ekran kartı için sizce ne almalıyım? Toplam bütçem 740 liradır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni hesaptayım, gtx 1050 veya rx 460 almayı düşünüyorum. Monitörüm 1080p. Power supply yeni alacağım iyi ve ucuz 150 liraya kadar öneride bulunun. 600 lira bütçem var ekran kartı için sizce ne almalıyım? Toplam bütçem 740 liradır.
Çift hesap kullanmayın. www.webdenal.com/nagas-ao500_524924.html?gclid=Cj0KCQjwz_TMBRD0ARIsADfk7hTUIx4ihlnelLgGLjtz09GIeducuJALpf5CPdH5B4arikxO326r5fYaAjeFEALw_wcB bunu alabilirsin. 740 TL ye RX 480 olmaz, GTX 1050 alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı