i7 860 Sistem ekran kartı önerisi

Rakhdan

Hectopat
Daha fazla  
Sistemin özelliği aşağıdadır. Bu sisteme göre ekran kartı almak istiyorum, maximum hangi ekran kartını alabilirim bu sistem için? Ve 8 GB daha RAM alacağım ekran kartı ile birlikte;

-İşlemci: Intel(r) Core(tm) i7 CPU 860 @ 2.80GHz 2.80 GHz.
-RAM: DDR3 8 GB.
-Anakart: ASUS Maximus Formula 3
-Sistem türü: X64 tabanlı işlemci.
-Ekran kartı: MSI GeForce GTX 1050 2 GB.

Sistemin özelliği aşağıdadır. Bu sisteme göre ekran kartı almak istiyorum, maximum hangi ekran kartını alabilirim bu sistem için? Ve 8 GB daha RAM alacağım ekran kartı ile birlikte;

-İşlemci: Intel(r) Core(tm) i7 CPU 860 @ 2.80GHz 2.80 GHz.
-RAM: DDR3 8 GB.
-Anakart: ASUS Maximus Formula 3
-Sistem türü: X64 tabanlı işlemci.
-Ekran kartı: MSI GeForce GTX 1050 2 GB.
Ekran kartı iyi, diğer bileşenleri güncelleyebilirsiniz. Mesela 8 GB RAM daha alıp 16 GB RAM yapmak gibi.

Takılı ekran kartı sizin işinizi görmüyorsa ve yeni ekran kartına geçecekseniz yanında işlemci de değiştirmeniz gerek. O işlemciden pek bir şey beklemeyin. Ve bir sorum olacak, bilgisayarı aldığınız satıcı Turbox veya İzoly'den biri mi ?

Takılı ekran kartı sizin işinizi görmüyorsa ve yeni ekran kartına geçecekseniz yanında işlemci de değiştirmeniz gerek. O işlemciden pek bir şey beklemeyin. Ve bir sorum olacak, bilgisayarı aldığınız satıcı Turbox veya İzoly'den biri mi ?
Yok aga kendim toplamıştım sistemi, ekran kartını da 3 yıl önce yenilemiştim. Ve şimdi ekran kartı olarak 1650 super veya 1660 super almayı düşünüyordum ama işlemciyi yenilemem gerektiğini yazmışsın. Peki ne tarz bir işlemciye ihtiyacım var ?

Yok aga kendim toplamıştım sistemi, ekran kartını da 3 yıl önce yenilemiştim. Ve şimdi ekran kartı olarak 1650 super veya 1660 super almayı düşünüyordum ama işlemciyi yenilemem gerektiğini yazmışsın. Peki ne tarz bir işlemciye ihtiyacım var ?
Ne tarz oyunlar için 1600 serisini düşünüyorsun ? bütçen nedir ? ona göre işlemci önereyim.

Ne tarz oyunlar için 1600 serisini düşünüyorsun ? bütçen nedir ? ona göre işlemci önereyim.
Şu an Doom Eternal, RDR 2, Cyberpunk, COD:Warzone gibi oyunlar için ekran kartı arıyorum, İşlemci için bütçem max 1500TL olur veya Bu sistemi satıp üstüne ekran kartı için elimde olan parayı birleştirip yeni bi sistem almayı da düşünüyorum.

Şu an Doom Eternal, RDR 2, Cyberpunk, CoD: Warzone gibi oyunlar için ekran kartı arıyorum, işlemci için bütçem maksimum 1500TL olur veya Bu sistemi satıp üstüne ekran kartı için elimde olan parayı birleştirip yeni bir sistem almayı da düşünüyorum.

Satıp, hazır kasa almak daha kârlı olur bence.

Geri
Yukarı