i7 8700 ve Arctic Freezer 33 Stress Testi

omrksr

Kilopat
Daha fazla  
Kule tipi soğutucuya geçtim. 10 dakikalık Aida64 stres testi sonuçları aşağıdaki gibidir sizce nasıl?
İşlemci: i7 8700 Soğutucu: Arctic Freezer 33
10dksonradegerler.png

Son düzenleyen: Moderatör:
En fazla çekirdeğin biri 84° olmuş ama adı üstünde işkence testinde o sonuca ulaşmış. Günlük kullanımda bir sorun yaşamazsın. Soğutma performansından ziyade yükte ki gürültü büyük ölçüde azalmıştır.
Gerçekten öyle fan çok başarılı 52 Derece üstünde çalışıyor sadece ve buda internette gezerken, film izlerken felan çalışmamasını sağlıyor bu durumdada kasa çok daha sessiz oldu. Ve fanlar çalışmaz durumda iken bile işlemci sıcaklığı 40 dereceyi geçmiyor.

Çok iyi sonuçlar. Listeme aldım bu fanı. Teşekkürler paylaşım için.
Rica ederim bu arada listenize alırken çift fanlı versiyonu olan, Arctic Freezer 33 Plus modelini alın, keza ben aradaki 30 TL'lik farkı vermediğim için biraz pişman oldum. Sonuçta bu kadar performanslı ve akıllı fanı dışarıda 30 TL'ye bulamayız.

Rica ederim bu arada listenize alırken çift fanlı versiyonu olan, Arctic Freezer 33 Plus modelini alın, keza ben aradaki 30 TL'lik farkı vermediğim için biraz pişman oldum. Sonuçta bu kadar performanslı ve akıllı fanı dışarıda 30 TL'ye bulamayız.
Haklısınız, kesinlikle çok uygun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı