i7 8700K sistemde mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

VoVoo

Hectopat
Daha fazla  
RAM
G.Skill Trident Z Neo RGB 32 GB (2x16) 3600 MHz DDR4 CL16
SSD veya HDD modeli
Samsung evo 970 nvme
Ekran kartı
3060 Ti
Anakart
z370 Gaming m5
İşlemci
i7 8700k
Aralıkla mavi ekran hatası alıyorum, 2 haftada 1 kere filan. Minidump dosyasını karıştırdım fakat bir şey bulamadım. Öncesinde DDU ile ekran kartını silip temiz kurulum yaptım. Mavi ekran almadan önce görüntü takılıyor bilgisayardan şarkı sesi gelmeye devam ediyor 1 dakika sonra bilgisayar restart atıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Antivirüs varsa bilgisayara tarama yaptır.Geçen bi arkadas bana link attı ib tıkladım restart attırttı her 40 dk da bir restart atıp duruyodu bi tarama yaptım avasttan, trojan atı bulasmıs pc'ye Hemen sildirdim ise yarayabilir dene bence

Raporda Nvidia sürücüsü bariz olarak hata vermiş ama DDU kullandığınızı söylüyorsunuz. O zaman rapordaki ikinci şüpheliye göz atalım. Sistemde LDPlayer yüklü mü? Yüklüyse kaldırın. Sistemi yeniden başlatın. "C:\Program Files\ldplayerbox" adresine gidip "uninstall.bat" dosyasını yönetici olarak çalıştırın, işlem bitince bu klasörü silin.

ASUS ekipmanınız var mı? Sistemde Armoury Crate yüklü. Şimdilik onu da kaldırın.

Raporda NVIDIA sürücüsü bariz olarak hata vermiş ama DDU kullandığınızı söylüyorsunuz. O zaman rapordaki ikinci şüpheliye göz atalım. Sistemde LDPlayer yüklü mü? Yüklüyse kaldırın. Sistemi yeniden başlatın. "C:\program Files\ldplayerbox" adresine gidip "uninstall.bat" dosyasını yönetici olarak çalıştırın, işlem bitince bu klasörü silin.

ASUS ekipmanınız var mı? Sistemde Armoury Crate yüklü. Şimdilik onu da kaldırın.

Evet aktif olarak LDPlayer kullanıyorum :) ne yazik ki kaldıramam, yazılımsal bir sorun için endişelenmeyeli miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı