i7 8700K ve GTX 1080 Ti sisteme kasa tavsiyesi

Bütçe
2000-2500

Aolzarin

Kilopat
Yer
Kocaeli/Gebze
  • ASUS Z370a Prime.
  • ASUS GTX 1080 Ti OC
  • i7 8700K.
  • Corsair CX750M PSU.
  • NZXT X53 sıvı soğutma.

Şu anki kasam NZXT S340 white, üst kısmına sıvı soğutma takılmıyor, ön tarafı mesh sayılmaz alt ve üstten hava alıyor. Kasanın üst kısmına sıvı soğutmayı takabileceğim, hatta olabilirse Full Tower bir kasa önerisi istiyorum.
Ekran kartı uzunluğu 29.8 cm.
Hava akışı iyi içerisini soğuk tutacak büyük bir kasaya ihtiyacım var aslında. Teşekkürler.

Yukarıdaki iki ürünü edinirseniz sıvı soğutmanızla birlikte çok şık bir görüntü elde edersiniz.

Güç kaynağınız varmış, şimdi fark ettim.

Benim korktuğum sıvı soğutma fanlarıyla birlikte RAM'lere temas ederse takamamak, 2 kasa denedim. Olmadı. Birisi dediğim gibi NZXT s340 white, diğeri GameBooster GB-G2112B RGB Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa... İkisinde de yukarıya takamadım. NZXT olan kasa da zaten yukarıda tek fan havalandırması olduğundan takamadım. Acaba bu sizin önerdiğiniz kasalara olacak mı merak içindeyim.

Benim korktuğum sıvı soğutma fanlarıyla birlikte RAM'lere temas ederse takamamak, 2 kasa denedim. Olmadı. Birisi dediğim gibi NZXT s340 white, diğeri GameBooster GB-G2112B RGB Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa... İkisinde de yukarıya takamadım. NZXT olan kasa da zaten yukarıda tek fan havalandırması olduğundan takamadım. Acaba bu sizin önerdiğiniz kasalara olacak mı merak içindeyim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video da kullandığı anakart benimkinden küçük ve neredeyse orada da ramlere değecek. Bir düşünüp karar vereceğim. Ama kasa muhteşem görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı