i7-8750H GTA V düşük FPS

denizugurgenc02

Femtopat
Öncelikle hepinize iyi forumlar diliyorum. Benim ASUS marka oyuncu bilgisayarımda (i7-8750H-GTX1050(4 GB)-16GB RAM-128GBSSD-1TB HDD) bütün her şeyim güncel olmasına ragmen FPS ve kasma sorunları yaşıyorum. GTA 5 medium grafiklerde 30FPS'nin üstüne nadir çıkıyor. Sorunun çözümü için yardımcı olursanız çok sevinirim.

Öncelikle hepinize iyi forumlar diliyorum. Benim ASUS marka oyuncu bilgisayarımda (i7-8750H-GTX1050(4 GB)-16GB RAM-128GBSSD-1TB HDD) bütün her şeyim güncel olmasına ragmen FPS ve kasma sorunları yaşıyorum. GTA 5 medium grafiklerde 30FPS'nin üstüne nadir çıkıyor. Sorunun çözümü için yardımcı olursanız çok sevinirim.
Her oyunlarda mı böyle yoksa sadece GTA V mi böyle ?

Öncelikle hepinize iyi forumlar diliyorum. Benim ASUS marka oyuncu bilgisayarımda (i7-8750H-GTX1050(4 GB)-16 GB RAM-128GBSSD-1TB HDD) bütün her şeyim güncel olmasına ragmen FPS ve kasma sorunları yaşıyorum. GTA 5 medium grafiklerde 30FPS'nin üstüne nadir çıkıyor. Sorunun çözümü için yardımcı olursanız çok sevinirim.

O işlemci yanıyor. Ben 98 derece görmüştüm. Güzel bir soğutma olmasına rağmen berbattı.

Merhaba öncelikle sorunun neden kaynaklandıgını bulmak gerekiyor donanımsal mı yoksa yazılımsal mı ilk önce size önerim Core temp indirip işlemci sıcaklıgınıza oyunda iken bakmanız ... Orada sıcaklık değerleri normal ise sorunu bu sefer ekran kartı driverınız günce lmi değil mi dogru kurulmusmu bu önemli ve sorun tek oyunda mı yoksa tüm oyunlar damı

Her oyunlarda mı böyle yoksa sadece GTA V mi böyle ?
Her oyunda böle hocam.
Sıcaklık yüzünden olabilir mi
85-90 derece
Oyunu şarjda mı oynuyorsunuz?
Evet
Merhaba öncelikle sorunun neden kaynaklandıgını bulmak gerekiyor donanımsal mı yoksa yazılımsal mı ilk önce size önerim Core temp indirip işlemci sıcaklıgınıza oyunda iken bakmanız ... Orada sıcaklık değerleri normal ise sorunu bu sefer ekran kartı driverınız günce lmi değil mi dogru kurulmusmu bu önemli ve sorun tek oyunda mı yoksa tüm oyunlar damı
Hocam genel olarak bi performans düşüklüğü var.bütün driverlarim guncel windowsum güncel.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı