i7 8750H Valorant FPS düşüşü

Ordinaryus33

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, Valorant oynarken sağ üstte "sunucu düşük FPS" veya "istemci düşük FPS" gibi uyarılar çıkıyor ve FPS düşmesi sorunu yaşıyorum. Sıcaklık normal, 70-75 dereceyi geçmiyor. Ayrıca düşük ayarlarda ortalama 120-130 FPS alıyorum. Sistemime göre düşük mü? Ayrıca drop sorunu ve bu iki hata mesajından nasıl kurtulurum? Sistem (yeni sayılır 1 yıl oldu daha):
(Laptop)
- i7 8750H.
-1050 Ti.
-8 GB RAM.
-256SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Valorant oynarken sağ üstte "sunucu düşük FPS" veya "istemci düşük FPS" gibi uyarılar çıkıyor ve FPS düşmesi sorunu yaşıyorum. Sıcaklık normal, 70-75 dereceyi geçmiyor. Ayrıca düşük ayarlarda ortalama 120-130 FPS alıyorum. Sistemime göre düşük mü? Ayrıca drop sorunu ve bu iki hata mesajından nasıl kurtulurum? Sistem (yeni sayılır 1 yıl oldu daha):
(Laptop)
- i7 8750H.
-1050 Ti.
-8 GB RAM.
-256SSD.
Drop sıkıntısı için fps i 60 a sabitliyolar ama fps duşüşünu anlayamadım bi 60 70 fps se sabitle istersen istediğin ayarlarda droplar gider ama fps bilemem

Grafikleri ve çözünürlüğü düşürmek yükün ekran kartına değil işlemciye binmesine neden olur. Çözünürlük ve kalite ayarlarını önerilen ayarlara getirdikten sonra bilgisayarınızın güce takılı şekilde tam veya nihai performans modunda olduğundan emin olun.

Geri
Yukarı