i7 9700K sistem nasıldır?

Bu arada bende de EVGA GTX 1070 FTW var. Sana 4700 TL'ye satayım, o zaman anlarsın sisteminin o düşündüğün paralar etmeyeceğini.

Evet CHP'liyim. Zoruna mı gitti😂😂

Dolar 20 de olsa teklifim aynı diyorsun başkan Allah aşkında şu kurduğun cümleye bir bak herhangi bir mantık görebiliyor musun?

Dolar 20 de olsa teklifim aynı diyorsun başkan Allah aşkında şu kurduğun cümleye bir bak herhangi bir mantık görebiliyor musun?
Kendi olsa söylediği fiyata satmaz emin ol, burada böyle konuştuğuna bakma, herkes ne koparırsa 😂. Keriz avcılığı deniyor buna, ben bile i5-7500 + H110 sistemi sırf bu arkadaş gibiler yüzünden satmaktan vazgeçtim, şu an bundan birkaç ay öncesine kadar bir mühendis arkadaşımdan makul fiyata denk getirdiğim i7-8700 işlemcisini kullanıyorum ama diğerini de kardeşime verdim gibi bir şey artık, hoş hiç yoktan işime de geldi desem yalan olmaz..

Kendi olsa söylediği fiyata satmaz emin ol, burada böyle konuştuğuna bakma, herkes ne koparırsa 😂. Keriz avcılığı deniyor buna, ben bile i5-7500 + H110 sistemi sırf bu arkadaş gibiler yüzünden satmaktan vazgeçtim, şu an bundan birkaç ay öncesine kadar bir mühendis arkadaşımdan makul fiyata denk getirdiğim i7-8700 işlemcisini kullanıyorum ama diğerini de kardeşime verdim gibi bir şey artık, hoş hiç yoktan işime de geldi desem yalan olmaz..
Ver 4700, pazartesi kargoya vermezsem adiyim. 1070 piyasası 5000-5200. Sarı sayfacılara bakıp beklenti içine girmeyin.

Parti ile ne alakası var, ticaret bu. İster satarsın ister satmazsın. Ben de işime gelirse alırım, gelmezse almam. Bu kadar basit.
Sakin ol dostum, benim de az çok bu malum sarı sitede geçmişim oldu o yüzden bazı şeylere karnım tok. Sana hayırlı alışverişler dilerim..
Ya işte, demek ki neymiş. Büyük konuşmayacaksınız. Satmam dersin, az dersin, felek tersten bir vurur, yok pahasına gider. Ben boş beleş sallamam. Eğer ihtiyacın varsa almak istersen, siteye koyarım, param güvende taksitli bile satarım. Ha yoksa da sen yoluna ben yoluma.

Parti ile ne alakası var, ticaret bu. İster satarsın ister satmazsın. Ben de işime gelirse alırım, gelmezse almam. Bu kadar basit.

Ya işte, demek ki neymiş. Büyük konuşmayacaksınız. Satmam dersin, az dersin, felek tersten bir vurur, yok pahasına gider. Ben boş beleş sallamam. Eğer ihtiyacın varsa almak istersen, siteye koyarım, param güvende taksitli bile satarım. Ha yoksa da sen yoluna ben yoluma.

Seni onu 4700TL'ye ilana koy 2.gün hesabın kapanır dolandırıcılıktan.

CPU: i7 9700K / GPU: MSI GTX 1070 Gaming X / RAM: 16 GB (2x8) (DDR4) 2666MHz XPG D41 ( / anakart: ASUS H310mk r 2.0 / güç kaynağı: Cooler Master B600 85+Plus / kasa: Cooler Master MB520 ARGB.

Arkadaşlar bu üstte yazdığım sistem ne kadar eder?

Olması gereken fiyat (benim gözümde ederi) 6000-6500 TL fakat bu işler bana göre olmuyor 12000TL yazan olur bu sisteme.

Zaten millet de satmıyor ya sizin gibi ölücülere, neyin farkındalığını yaptın burada onu anlayamadım 😂 Diyeceğimi dedim zaten, sana kolaylıklar..

Yeni konular

Geri
Yukarı