i7 9700K sisteme yükseltme önerisi

IcootHARD

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Sistem bileşenlerim şu şekilde:

MSI MPG Z390 GAMING PRO Carbon.
Intel i7 9700K.
Corsair Vengeance white LED 3200 MHz 16 GB RAM.
Cooler Master Seidon 240 sıvı soğutma.
MSI RTX3070 Ti Suprim X (yakında elime ulaşacak.)
Acer Nitro 272up wqhd 144Hz 1ms Gaming monitör.

Bileşenlerle ilgili kesinlikle değiştir, yoksa verim alamazsın dediğiniz bir parça var mıdır? Yoksa al bir NVMe M.2 SSD yoluna bak mı dersiniz?

Teşekkürler :))

Ayni islemciye sahibim, hangi oyunlari oynayacaksin? 3070 Ti 2K'da 144 veremez triple A oyunlarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir M.2 SSD işinizi görecektir. Sıvı soğutma elinizdeyse değiştirmeye gerek yok, bütçe olunca değiştirirsiniz ancak daha almadıysanız önermem. Ayrıca RAM çift kanal mı?

9700KF kullanıyorum. O işlemci ve ekran kartı 2K'da gayet uyumlu olur, işlemci darboğazı olmaz 2K'da.
Monitör de gayet güzel. 10 BIT (1 milyar renk), IPS panel. Daha ne olsun. Kulaklık da iyiyse hem görüntü hem seste gayet güzel deneyim elde edersiniz.

9700KF kullanıyorum. O işlemci ve ekran kartı 2K'da gayet uyumlu olur, işlemci darboğazı olmaz 2K'da.
Monitör de gayet güzel. 10 BIT (1 milyar renk), IPS panel. Daha ne olsun. Kulaklık da iyiyse hem görüntü hem seste gayet güzel deneyim elde edersiniz.
Hocam çok teşekkür ederim,Kulaklığım Logi G430 çok çok memnunum :)
Çok güzel sistem hocam bence ellemenize gerek yok. Ama işlemcinin 8/8 olması biraz güzelliği bozuyor. Anakart 10. nesili desteklemiyor galiba ama böyle de güzel.

Güzel bir OC yapabilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam :)
FSP Hydro 700W + 80 Bronze
Bir M.2 SSD işinizi görecektir. Sıvı soğutma elinizdeyse değiştirmeye gerek yok, bütçe olunca değiştirirsiniz ancak daha almadıysanız önermem. Ayrıca RAM çift kanal mı?
Halihazırda kullanıyorum,teşekkürler
Ayni islemciye sahibim, hangi oyunlari oynayacaksin? 3070 Ti 2K'da 144 veremez triple A oyunlarda.
Sadece COD:Warzone oynayacağım şuan için.İlerleyen dönemde bakacağım duruma göre

Hocam çok teşekkür ederim,Kulaklığım Logi G430 çok çok memnunum :)

Teşekkür ederim hocam :)

FSP Hydro 700W + 80 Bronze

Halihazırda kullanıyorum,teşekkürler

Sadece COD:Warzone oynayacağım şuan için.İlerleyen dönemde bakacağım duruma göre
İmkanın varsa Logitech Pro X/Wireless ya da Razer BlackShark V2/Pro( Pro olan kablosuzu) öneririm. Bariz kalite artışı yaşarsın.

Geri
Yukarı