i7 9700K ve RTX 2070 sistem donma ve reset atma sorunu

Ünal61

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Technopat üyeleri ve yöneticileri, uzun zamandır bu forumu takip ederim önemli bilgiler edinmeme de yardımcı olmuştur. Konu açmamın sebebi başlıkta belirttiğim gibi sistemimde yaşadığım sıkıntıya çözüm bulamamam.

Sorunum şu flash bellekle BIOS güncelledim format attım sistemimi kurdum güncellemelerini yaptım her şey normal. Bilgisayarımda Battlefield V ve Zula oyunu kurulu. 1 saat Battle'da yüksek ayarlarda hiçbir sıkıntı yaşamazken Zula'da lobide dururken bilgisayar hata vermeden reset atıyor. Sürücü silip kursam da oyunu silip kursam da bir şey elde edemedim. Kasıyor ve reset atıyor bi süre sonra. Tek fark ettiğim ekran kartını yüzde 95'e çıkartıyor kastığı zaman bilgisayardaki sıcaklık değerlerimde de sıkıntı yok. Başka bir yerde reset attığına da rastlamadım şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Sistem
  • i7 9700K
  • 32 GB 3200 MHz GSkill RAM
  • 500 GB Samsung 970 Evo
  • MSI RTX 2070 Gaming Z
  • Tt 360 mm sıvı soğutma
  • MSI Z390 meg ace anakart
  • Coolermaster H500p white kasa
  • Corsair 850 w 80 + gold PSU

Son düzenleyen: Moderatör:
@poe Yazım kurallarına dikkat edelim burada lütfen. Sorununuza gelince beyefendi BF ve Zula oynarkenki sistem değerlerinizi (işlemci, ekran kartı, kullanım ve sıcaklıklarını fotoğraf ile veya net bir şekilde belirtiniz. İşlemci veya ekran kartınızda hız aşırtma yaptıysanız (O.C) belirtiniz ki size yardım edebilelim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı