i7-9750HF+ NVIDIA GeForce GTX 1650 sistem Valorant kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

KeremBozkurt

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba sistemim bu.
Windows 10 Pro 64-Bit
Intel(r) Core(tm) i7-9750hf CPU @ 2.60GHz (12 cpus), ~2.6GHz
16384MB RAM.
NVIDIA GeForce GTX 1650.

Laptopu daha yazın aldım ilk aldığımda kmpsciodan kurulum yapmıştım ama sonra formatla temiz kurulum yaptım OEM kodu alıp girdim fakat hala Valorant'ta düşük FPS alıyorum 60'ın altında oynamak zorunda kalıyorum oyunu. Gerçekten kafayı yemek üzereyim madem kasacaksa neden bu kadar para verdim ben bu bilgisayara. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Isınma sorunu yaşıyorsunuz muhtemelen sıcaklık değerleriniz nedir? Veya arkada birşey açık olabilir bilgisayardan beslenen, virüs vs. bile bulaşmış olabilir.

FPS kilidini açık unutmuş olabilir misiniz? Eğer açık değil ise ekran kartınızın driverlarını güncelleştirin, virüs taraması yapın. Eğer sarjda kullanıyorsanız bilgisayarınız FPS'yi sabitliyor olabilir prize takılı iken tekrar deneyin.

Sadece Valorant'ta mı oluyor?

Hayır CS:GO'da da oluyor
Isınma sorunu yaşıyorsunuz muhtemelen sıcaklık değerleriniz nedir? Veya arkada bir şey açık olabilir bilgisayardan beslenen, virüs vs. bile bulaşmış olabilir.

Bilgisayarı yeniş açtım şu program böye gösteriyor

1620584183243.png

FPS kilidini açık unutmuş olabilir misiniz? Eğer açık değil ise ekran kartınızın driverlarını güncelleştirin, virüs taraması yapın. Eğer sarjda kullanıyorsanız bilgisayarınız FPS'yi sabitliyor olabilir prize takılı iken tekrar deneyin.

Onu nasıl kontrol edeceğim acaba, GeForce Experience yüklü ve battery Boost kapalı
laptops and netbooks :: ideapad l series laptop :: l340 15irh gaming :: 81lk :: 81lk014htx :: pf26aml8 Lenovo PC Support - Lenovo Support MX

ürünüm bu arkadaşlar lütfen yardım edin

Son düzenleme:

Geri
Yukarı