i7 L640 laptopa oyun önerisi

Dino Ortolani

Hectopat
RAM
4 GB
İşlemci
İntel Core i7 L640 2.13GHz 4 Çekirdekli
Merhaba arkadaşlar, şimdi bu önereceğim sistemi başta oyun oynamaya amacıyla değil üniversitede ders çalışmak video falan izlemek için aldım onu belirteyim.

Ve canım sıkıldı Hitman blood money aldım Steam'den oynamak için ama sarmadı fazla beklentim vardı.

Eski laptopum 1 yıl önce arızalandı tümden gitti neredeyse yani onda GTA 5 falan oynuyorum mediumda CS:GO'nun zaten hastasıydım şu an bunun kasmadan oynatma ihtimali olsa deli gibi oynarım ama çözüm yolu bulamadım belki yardımcı olabilirsiniz bu konuda.

Büyük seviye oyunları oynayamasamda bayağı oyun oynuyordum.

Ama bu laptop Allah'ın belası CS:GO bile oynatmıyor adamakıllı.

Şimdi sistemi yazıyorum mümkünse bağımsız az oyun önerin yine AAA oyun serilerinin eski oyunlarını önerebilirsiniz daha iyi olur benim için.

Özellikle açık dünyaya mekanları gezip dolaşabileceğimiz Orta Çağ kıyamet sonrası hiç fark etmez.

Aksiyonun bol olduğu hikayesi kötü olmayan grafik de 2 D derecisinde olmayan robot gibi şeylerle savaşmadığımız oyunlar olursa çok iyi olur.

Ekstra Call of Duty tarzı gibi oyunlar da önermeyin rica ediyorum en az 6-7 kere rahat bitirmişimdir.

Modern Warfare serisinde Modern Warfare 1 ve 2 iyi keza 2 yide 3'ü sevmedim o yüzden bakmadım.

İşlemci Intel Core i7 L640 @2.13GHz 4 çekirdekli.

4 GB RAM kullanabilir 3.80 GB.

Ekran kartı Intel HD Graphics diyor ama hangi modeli olduğunu bilmiyorum yazmıyor göremiyorum.

DirectX 11.

Windows 8.1 Pro 64 Bit.

Sistem modeli HP EliteBook 2540p.

Arkadaşlar eskiden görüştüm bu ekran kartında gerçek ekranın kartını kullanarak oyunlarda çok daha iyi FPS alındığını benim sistemin normal bir ekran kartı yok mu harbi Intel HD Graphics dışında bilgili arkadaşlar yazabilir mi sistemin adını yukarıda yazdım.

Yok mu yardımı dokunacak insan ya.

Çok değil bundan 2-3 yıl önce herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyordu kendim için demiyorum sadece başka konularda da gözüme çarptı bu durum.

Konulara ya çok az mesaj geliyor ya da hiç gelmiyor gözüme çarpan konularda

O saçma sapan disipline gideceğim mi arkadaşımın silgisini çaldım ceza alır mıyım gibi çocukça şeylere millet bir ton ilgi gösteriyor yeni gelen üyeler maceracı çok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı