Çözüldü i9-11980HK Windows 11 desteklemiyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sesko02

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 3060 Ti 16 gb Ram 1 hdd 1 tb 1 hdd 750 gb 1 ssd 1 tb cpu ryzen 5 5600G
Bir tane Monster notebook aldım Windows 11 yüklü nedense Windows 11 çalıştırıyor mu diye baktım ve olan işlemci desteklemiyormuş.

Intel® Core™ i9-11980HK Processor.png

bu bir şaka

Son düzenleme:
Çözüm
Desteklenen CPU'lar listesine eklememişlerdir, halbuki 2021'in 2. çeyreğinde çıkmış bir işlemci. Gereksinimleri verdikten sonra tekrar güncellemeyi bırakmışlar anlaşılan.
Desteklenen CPU'lar listesine eklememişlerdir, halbuki 2021'in 2. çeyreğinde çıkmış bir işlemci. Gereksinimleri verdikten sonra tekrar güncellemeyi bırakmışlar anlaşılan.

Çözüm

Ya bu bir şakaydı anlamadımı resimden pardon bir de zamanından çaldım beni istiyorsanız report etebilirsiniz ve desteklemiyor ama Windows 11 kullanıyorum.

Son düzenleme:
Altta spoiler şeklinde yazıyormuş ama konu Windows 11 kategorisine açıldığı için doğal olarak gerçek olduğunu düşündüm.

Bir şey değil abi senin iyi kalpli olman yeterdir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı