i9 13900K sisteme 350W PSU ve stok fan olur mu?

yalçınshk

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese selam.

Yeni sipariş verdiğim ürünler:

i9 13900K işlemci.
MSI MAG B760M anakart.
2 tanede DDR5 32'lik RAM.

asus amd radeon rx550 tek fan elimde olan

Ben bu bileşenleri oyun için almadım sadece bilgisayarım uzun yıllar programlara karşı güçlü olsun diye sıradan bir kullanıcıyım.

Benim sorum şu eski kasada olan 350'lik PSU ve stok fanı yeni aldığım ürünlere taksam çalışır mı?

Cevaplayacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:
Herkese selam.

Yeni sipariş verdiğim ürünler:

i9 13900K işlemci.
MSI MAG B760M anakart.
2 tanede DDR5 32'lik RAM.

Ben bu bileşenleri oyun için almadım sadece bilgisayarım uzun yıllar programlara karşı güçlü olsun diye sıradan bir kullanıcıyım.

Benim sorum şu eski kasada olan 350'lik PSU ve stok fanı yeni aldığım ürünlere taksam çalışır mı?

Cevaplayacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Hayır.

Wattını karşılayıp karşılamamaktan ziyade o kadar üst seviye bir işlemciyi eski bir power supplya emanet etmek ne derece mantıklı bilemiyorum.

Bu parçalara bu kadar yatırım yaptıktan sonra PSU için de daha güzel şeyler tercih etseniz daha iyi olur.

Wattını karşılayıp karşılamamaktan ziyade o kadar üst seviye bir işlemciyi eski bir power supplya emanet etmek ne derece mantıklı bilemiyorum.
eski değil 2 senelik bir psu güç yetermi diye sordum aslında

Bu parçalara bu kadar yatırım yaptıktan sonra PSU için de daha güzel şeyler tercih etseniz daha iyi olur.
ne kadarlık bir psu ve karşılar acaba sorunumu birde 350 lik karşılamazmı acaba bir sürelik

ne kadarlık bir psu ve karşılar acaba sorunumu birde 350 lik karşılamazmı acaba bir sürelik

Kullanacağız ekran kartına da bağlı. Ne kullanacaksınız?

350W verimliliği vs. de önemli ekran kartının modelide muhtemelen yetmeyecek ve açılmayacak/yük altında kapanacaktır sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı