i9 9900K için ekran kartı önerisi

1080p için öyle, 2K falan derseniz eğer 2K'da iş görür ama nereye kadar. Bir işlemciyi alırken 2K değil de 1080p olarak düşünmek lazım. İşlemci bazlı oyunlarda özellikle 4070 takılıyken arkadaşın biraz yüzünü asmasına sebep olabilir. Tabii arkadaşın kullanmasına engel değil ama yakışmaz yani illaki performans kaybı yaşatır.

Evet 2K monitörüm var DLSS sizce kurtarır mı anakart ve işlemciyi yenileyene kadar hiç yoktan, yenileyeceğim içim yeni nesil olsun istiyorum ekran kartını da.

Her türlü 5.2GHz ile besler.

Hocam peki önerebileceğin marka model var mı? Zotac mesela fiyat olarak uygun ne düşünüyorsunuz?

Evet 2K monitörüm var DLSS sizce kurtarır mı anakart ve işlemciyi yenileyene kadar hiç yoktan, yenileyeceğim içim yeni nesil olsun istiyorum ekran kartını da.

Hocam peki önerebileceğin marka model var mı? Zotac mesela fiyat olarak uygun ne düşünüyorsunuz?
Zotac yıllardır bu piyasada çok kaliteli işler çıkardı. Zotac alabilirsiniz.

4070 Ti alırdım her türlü. Hemde 3090 gücünde. Ama 5K daha fazla vermek sizi zorlarsa 4070 alabilirsiniz pişman etmez. Bir de hocam imzanızda i5 9900K yazıyor.

Sadece 5K farkla 4070 Ti alabilir miyim bilmiyorum hangi markadan bahsettiniz hocam biraz tuzlu olur ama evet bende 4070 Ti almak isterim.

4070 Ti alırdım her türlü. Hemde 3090 gücünde. Ama 5K daha fazla vermek sizi zorlarsa 4070 alabilirsiniz pişman etmez. Bir de hocam imzanızda i5 9900K yazıyor.

Hocam bir de 700watt PSU besler mi 4070 Ti ya da 4070'i.

Son düzenleme:
Sadece 5K farkla 4070 Ti alabilir miyim bilmiyorum hangi markadan bahsettiniz hocam biraz tuzlu olur ama evet bende 4070 Ti almak isterim.

Hocam bir de 700watt PSU besler mi 4070 Ti ya da 4070'i.
700W çok rahat besler hocam. Gigabyte ile TUF arasında hocam.

Geri
Yukarı