İade edilen üründen dava açılacağı söyleniyor

Hakan_SS

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 sene önce WhatsApp üzerinden 60TL'lik ürün almıştım. Almaktan vazgeçtim ve kargocuya iade talep ederek geri gönderdim. 3 ay sonra aradılar ve ürün iade olmamış ve almazsam dava açacaklarını söylediler ben de umursamadım. 9 ay sonra tekrar aradılar. Ürünü teslim alıp 3 gün sonra iade edersem uzlaşmış olacakmışız. Aksi takdirde dava açıp 3482TL ceza gelecekmiş. Ama ben kime iade edeceğimi bile bilmiyorum artık uzun zaman oldu. Bu mümkün mü yoksa kandırıyorlar mı?

Kandırmaya çalışıyorlarmış gibi duruyor. Ayrıca dava açılmadan verilecek cezayı lirası lirasına bilebilecek kimse yoktur diye düşünüyorum.

Ürünü teslim aldıktan sonra iade etmeye çalışırsan bazı şeyleri bahane ederek iadeni kabul etmeyebilirler.

Yaklaşık 1 sene önce WhatsApp üzerinden 60TL'lik ürün almıştım. Almaktan vazgeçtim ve kargocuya iade talep ederek geri gönderdim. 3 ay sonra aradılar ve ürün iade olmamış ve almazsam dava açacaklarını söylediler ben de umursamadım. 9 ay sonra tekrar aradılar. Ürünü teslim alıp 3 gün sonra iade edersem uzlaşmış olacakmışız. Aksi takdirde dava açıp 3482TL ceza gelecekmiş. Ama ben kime iade edeceğimi bile bilmiyorum artık uzun zaman oldu. Bu mümkün mü yoksa kandırıyorlar mı?

Polise başvurabilirsin biz ne desek yalan olur.

Adam tokatçının teki geçen sipariş gelmişti teslim almamıştım iade bile etmedim direk teslim almadım geri gönderildi herhangi mesajda gelmedi.

Kardeş bizi de aradılar dolandırıcı bunlar. Kulak asma numarayı engelle.

Geri
Yukarı