İade edilen ürünün para iadesi ne zaman gelir?

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Hepsiburada'dan bir ürün almıştım ve beğenmediğim için iade ettim. Mesaj olarak 8 iş günü içinde gelecek diye yazıyor. Şu an 4. gündeyim. Acaba para cumartesi ve pazar günü içinde yatar mı yoksa bankalar kapalı olduğu için önümüzdeki hafta mı gelir?

Cumartesi pazar iş günü sayılmaz.

Hepsiburada'da iade tamam dediyse iade yapılır içiniz rahat olsun.

Hocam Hepsiburada'dan yana bir kuşkum yok fakat acele olarak bir kulaklık almam lazım.
Bir de konuya eklemeyi unutmuşum bugün normalde N11 üzerinden Razer Tournament Edition aldım ve başka bir siparişi edecekken onu iptal ettim :D canlı desteğe yazdığımda 7-10 gün arasında gelir dediler yani Hepsiburada gibi iş günü falan demediler acaba bu siteden siteye farklılık mı gösteriyor?

Hocam Hepsiburada'dan yana bir kuşkum yok fakat acele olarak bir kulaklık almam lazım.
Bir de konuya eklemeyi unutmuşum bugün normalde N11 üzerinden Razer Tournament Edition aldım ve başka bir siparişi edecekken onu iptal ettim :D canlı desteğe yazdığımda 7-10 gün arasında gelir dediler yani Hepsiburada gibi iş günü falan demediler acaba bu siteden siteye farklılık mı gösteriyor?
Elbette farklılık gösterir, A sitesi 5 gün içinde der B sitesi 7 gün içinde der.

Bankana, kullandığın kart türüne (kredi kartı ve banka kartı) ve iade alacağın yere göre değişiyor. Fakat genellikle 10 gün içinde gelir. Kredi kartında ekstrede artı (+) olarak gözükür, banka hesabına ise direkt gelir.

1 Tanesi tosla kartıma 1 taneside banka kartıma gelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı