İade sonrası Steam'den bedava PES 2021 geldi

ibilaziz19

Hectopat
Yer
Erzurum
Biliyorsunuz ki 1-6 Mayıs arası Japon yapımı oyunlar indirimde. Başta ben de bundan yararlanayım dedim ve PES 2021 aldım 21.45 TL'ye ama sonra iade talep ettim ve onun yerine Tekken 7 aldım 17.45 TL gibi bir fiyata ama nasıl oluyorsa Steam'de hala PES görünüyor ve satın almak istediğimde bu ürüne sahipsiniz diyor. Steam'de hiç arkadaşım yok, birisi atmış olamaz da. Biri beni aydınlatabilir mi?
Bu arada PES 2021 Lite yazıyor ama Lite değil, basbayağı orijinal oyun.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    1,1 MB · Görüntüleme: 186
  • 2.PNG
    2.PNG
    271,5 KB · Görüntüleme: 193
  • 3.PNG
    3.PNG
    18,9 KB · Görüntüleme: 160
  • 4.PNG
    4.PNG
    15,1 KB · Görüntüleme: 151
  • 5.PNG
    5.PNG
    495,6 KB · Görüntüleme: 128
  • 6.PNG
    6.PNG
    494,8 KB · Görüntüleme: 173
Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorsunuz ki 1-6 Mayıs arası japon yapımı oyunlar indirimde. Başta ben de bundan yararlanayım dedim ve PES 2021 aldım 21.45 TL'ye ama sonra iade talep ettim ve onun yerine Tekken 7 aldım 17.45 TL gibi bir fiyata ama nasıl oluyorsa Steam'de hala pes görünüyor ve satın almak istediğimde bu ürüne sahipsiniz diyor. Steam'de hiç arkadaşım yok, birisi atmış olamaz da. Biri beni aydınlatabilir mi?

Nasıl ya :D oyuna giriliyor mu peki?

Hocam bu PES 2021 Lite yani bunu zaten herkes ücretsiz elde edebilir.
Oyuna sağ tık yapıp yönet deyince hesaptan kaldır çıkıyor mu?

Muhtemelen Lite sürümdür. Lite sürüm olunca belli etmiyor kendini. Oyunu indirince kocaman Lite çıkıyor. Oyunu almaya çalışırsanız zaten sahipsin uyarısını da veriyor. Değişik bir olay ancak indirirseniz muhtemelen Lite çıkacak.

Biliyorsunuz ki 1-6 Mayıs arası Japon yapımı oyunlar indirimde. Başta ben de bundan yararlanayım dedim ve PES 2021 aldım 21.45 TL'ye ama sonra iade talep ettim ve onun yerine Tekken 7 aldım 17.45 TL gibi bir fiyata ama nasıl oluyorsa Steam'de hala PES görünüyor ve satın almak istediğimde bu ürüne sahipsiniz diyor. Steam'de hiç arkadaşım yok, birisi atmış olamaz da. Biri beni aydınlatabilir mi?
Artık oyunlarınıza 2 tane daha eklendi.

Geri
Yukarı