iAtkos ML2 USB Flash disk takılıyken donma sorunu

ThisisPerfect

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar böyle bir sorunum var. Iatkos ML2 usbsi yaptım , fakat boot menüye geçmiyor anakart logosunda donup kalıyor. Boşta bile dönüyor flash disk takiliyken fakat çıkarınca sorun olmuyor.

Anakart Gigabyte ise usbyi tekrar oluştur. Asus ise bilmiyorum aynı sıkıntı Gigabyte anakartımda olyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem hakkında bilgi verin. Ayrıca iAtkos ML2 çok eski bir sürüm. Artık tavsiye etmiyoruz.

Bende eski olduğunu biliyorum fakat ekran kartımı tanıtamıyorum diğer sürümleride Yosemite dahil olmak üzere sorunsuz kuruyorum fakat ekran kartını tanıtamadığım için donuyor statusbar transparan değil ve launchpad vs donuyor ve kasıyor. Niresh biraz daha stabil gibi geldi ve tanıyordu ekran kartımı :) o yüzden kurmak istedim Niresh Mavericks kurmuştum önceden ve kasma azdı. Ekran kartım eski biliyorum değiştirmem lazım fakat hiç param yok şuan.

Sistem Özellikleri :

• İşlemci : Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHZ
  • RAM : 2GB
  • Ekran Kartı : ATI Radeon HD 2400 PRO 512 MB yazıyor
  • Ana Kart : Foxconn G31MV/G31MV-K
  • BIOS : Phoenix Technologies LTD Version : 6.00 PG
  • Ses Kartı : Realtek ALC662
  • Ethernet Kartı : Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı