iAtkos ML3U diskte ünlem işareti

iAtkos ml3u kuryordum. Diski sil diyor ve siliyorum seçdiğim seçeneklerden (Mac OS X Genişletilmiş Günlüklü) seçip sildim ama kur dedigimde diskin yanında ünlem işareti var ve kurmuyo. Neyaptıysam olmadı. Bi yardım lutfen :confused::confused::confused::matrix:

Aynı sorun bende de var sarı ünlem işareti. SATA ayarını AHCI açık ne yapmam gerekiyor ilerlemek için ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu ben de yaşadım sorunu cözme yolum ise HDD bölüntüledikten sonra kuruluma gectim ve bütün disklerde ünlem işareti vardı ben de aynı ekranda (yükleme ekranında ) geri dön dedim sonra ileri dediğimde bölüntülediğim HDD ünlem işareti kalkmıştı.

Maalesef dostum geri dön dedim tekrar ileri demem rağmen bütün disklerde sarı ünlem işareti devam ediyor.

Disk sil konumuna geldiğinizde diski "Guid Partition Table" olarak seçin ve 1 partition olsun... Mac OSX Extented Journaled (genişletilmiş günlüklü) Sil komutunu verdikten sonra sorunun kalmaz. Bu arada Makinen nedir? İşlemci-anakarat-Laptop-masaüstü?

Dostum izlenceler disk izlencesinde Guid Partition Table seçeneğini göremiyorum. PC intel 2011 soket 3730k, 16 GB 1866 mhz RAM, Ati 6970 2 GB ekran kartı, anakart asus sabertooth x79.

- - - Güncellendi - - -

Kimse yok mu yardımcı olabilecek bu sorunu nasıl çözeceğim konusunda ?

hsenx Sol listeden direk Corsair SSD ye tıkladığında üstteki sekmeli menü değişmeli ve GUİD seçimini yapacağın butonun aşağıda çıkması gerekiyor. Ancak şöyle bir durum da var diskin üzerindeki diğer bölüntülere dokunmak istemiyorsan bunu yapamayacağın, diskteki verileri yedekleyip tekrar bölüntülemen gerektiği. Çünkü orada sistem ayrıldı patrisyonu görünüyor windowstan hiç bir alan kalmaması gerekli.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı